Honor uvedl na trh MagicBook s procesorem Intel nejnovější generace a obří výdrží baterií

Honor MagicBook 14 2022
Honor MagicBook 14 2022 / Zdroj fotografie: Honor

Honor právě uvedl na svůj domácí trh v Číně nový notebook s názvem Honor MagicBook 14. Pojďme se tedy podívat na to, co nám nový notebook přichystal. Již včera jsem vám psal pár uniklých informací, ale dnes již máme kompletní specifikace.

Notebook má 14palcovou 2,1K obrazovku s poměrem stran 3:2, vysokým barevným gamutem 100% sRGB a jasem 300 nitů. Obrazovka je také vybavena certifikací trojité ochrany očí TUV Rheinland Low Blue Light a No Screen Flicker. Nemusíte se tedy bát modrého světla, které by na vás mohlo působit špatně.

MagicBook 14 je poháněn nejnovějším procesorem Intel Core i5-12500H 12. generace s NVIDIA RTX 2050 nebo NVIDIA MX550, což jsou dvě rozdílně výkonné grafické karty. Dodává se také ve verzi s Core i7-12650H. Je samozřejmostí, že za verzi s Core i7 si připlatíte a to zrovna ne malou částku.

Notebook má v sobě operační systém MagicOS pro Windows. Je prvním tenkým a velmi lehkým notebookem společnosti Honor, který je vybaven technologií Honor OS Turbo. Ta zajišťuje snížení spotřeby energie o 39,6 % a zvyšuje rychlost odezvy o 17,9 %. Je tedy opravdu působivé, co pro nás Honor vymyslel.

Nový notebook se vyznačuje zvětšenou plochou sání vzduchu o 31,7 %. Dále se vyznačuje novým systémem odvodu tepla se symetrickým ventilátorem, který zvyšuje objem vzduchu o 35 %. Dokonce zvládá odvádět teplo o 56 % lépe než jeho předchůdce při zachování hlasitosti zvuku 20 dB.

Celé tělo je samozřejmě z kovu, ve kterém nalezneme 75Wh baterii s podporou rychlostí nabíjení 100 W. Díky tomu notebook nabijeme z 0 % na 100 % za pouhých 80 minut. Když je notebook vypnutý, tak je dokonce schopen i reverzního nabíjení. Z nedávného příspěvku společnosti Honor na čínské sociální síti Weibo také víme, že by měl mít výdrž na jedno nabití až 20 hodin, a to ve chvíli, kdy zapnete Honor OS Turbo funkci.

Cena a dostupnost

Cena modelu MagicBook 14 s Core i5 je 808 USD. K dispozicích je v barvách Starry Grey a Glacial Silver. Model s Core i7 stojí 838 USD. Pokud byste chtěli i nejvýkonnější grafickou kartu, tak si připlatíte něco kolem 120 USD. Prozatím dostupnost globálně neznáme, ale věříme tomu, že by se časem mohl tento notebook dostat i k nám.

Autor: Adam Vilkus

Zdroj: gizmochina.com

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hodnocení: 0

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *