Soutěž! Vyhrajte nové chytré hodinky HONOR Watch GS 3!

HONOR Watch GS 3
HONOR Watch GS 3 / Zdroj fotografie: HONOR

Nutno říci, že už to je skutečně dlouhá doba, co jste si na našich stránkách mohli zasoutěžit o pořádně nadupanou cenu. Proto máme nesmírnou radost, že dneska můžeme vyhlásit velkolepou soutěž, ve které máte možnost vyhrát skvělé chytré hodinky.

Díky naší přátelské spolupráci s českým zastoupením firmy HONOR pro Vás máme chytré hodinky HONOR Watch GS 3 v barvě Ocean Blue. Jsme rádi, že se nám tato soutěž podařila domluvit, a díky tomu můžete získat tyto skvělé hodinky právě vy. Soutěžní pravidla nejsou vůbec složitá, takže se bude moci zúčastnit opravdu každý. Chceme vědět více, tak se na to podíváme.

Jako první si určíme termín soutěže. Soutěž bude spuštěna v okamžiku, kdy vydáme tento článek na našem webu (19.7.2022 19:00) a následně poběží celý týden. Věříme, že tento časový úsek vám bude na výhru bohatě stačit. Konec celé soutěže bude 26.7.2022 v 19:00.

Šťastného výherce po skončení soutěže vybereme a ozveme se mu zprávou z našeho Facebookové profilu. Aby to bylo krásně přehledné, tak celá soutěž bude probíhat na našem Facebooku. Asi si nyní říkáte, jak budete soutěžit. Jediná věc, kterou budete muset udělat, je zanechat komentář se správnou odpovědí na soutěžní otázku pod příspěvkem s tímto soutežním článkem. Během trvání soutěže bude soutěžní článek připnutý na horní části našeho Facebookového profilu. Díky tomu ho budete mít ihned na očích.  

HONOR Watch GS 3
HONOR Watch GS 3 / Zdroj fotografie: HONOR

Soutěžní otázka o HONOR Watch GS 3! 

Kolik minut stačí HONOR Watch GS 3 nabíjet, aby baterie vydržela celý den? (Nevíte? Nápovědu naleznete na oficiálních stránkách společnosti HONOR)

A) 5 Minut
B) 10 Minut
C) 15 Minut


Pro pořádek znovu opakujeme, že komentář se správnou odpovědí zanechte pod příspěvkem na našem Facebooku. Několikrát se nám už stalo, že soutěžící odpověď uvedli například na naše webové stránky pod článkem, případně na Instagramový profil. V ten moment se stává odpověď zcela neplatná.

HONOR Watch GS 3 – Jaké jsou?

Hodinky jsou vyrobeny z nerezové oceli, a mají 3D zakřivený displej s lunetou. Váží příjemných 44 g a jejich tloušťka činí 10,5 mm. Displej je AMOLED a má běžných 1,43 palců s rozlišením 466 x 466 pixelů. Uvnitř těla nalezneme baterii o velikosti 451 mAh, která nám údajně přinese až 14 dní bez nabíjení. Se zapnutou GPS činí výdrž baterie pouhých 30 hodin, což je docela mrzuté, ale pochopitelné.

Dalším impozantním kouskem hardwaru je osmikanálový PPG modul, který slouží k určování tepové frekvence. Modul je údajně přesný minimálně až na 97 %, takže se nemusíte o nepřesnost bát. Dále vám zařízení nabídne monitorování okysličení krve či hladinu stresu, a to neustále. Samozřejmostí je meření kvality spánku.

HONOR Watch GS 3
HONOR Watch GS 3 / Zdroj fotografie: HONOR

Určování polohy zde nalezneme dvou frekvenční pomocí několika satelitních konstelací, jako je GPS, Galileo či BeiDou. Je zde přes 100 různých sportovních režimů s tím, že 10 z nich je kategorizováno jako profesionálních. Hodinky běží na systému LiteOS s čipovou sadou Apollo4 a 4GB vnitřním úložištěm. Placení v nich nehledejte, to v Evropě není podporováno. Společnost Honor uvádí, že hodinky jsou voděodolné a to konkrétně do 5 ATM.

Autor: Lukáš Drahozal

Zdroj: Svět Huawei, gsmarena.com

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hodnocení: 0

Zatím nehodnoceno.

2 komentářů

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *