Hotely v Las Vegas inovují nabídku. Nově nabídnou roboty pro doručování VR společnic jako součást pokojové služby

VR brýle
Autor fotografie: Achin bm / Zdroj fotografie: Pixabay

Z hříšného Las Vegas se pomalu stává město budoucnosti. Nejeden ubytovací resort myslí na své osamělé hotelové hosty, a do nabídky nově přidávají zajímavou službu. Jedná se o malého robota, který Vám na pokoj doručí VR společnici, konkrétně tedy robot přiveze dezinfikovanou náhlavní soupravu s nejnovějšími pohlcujícími filmy pro dospělé přímo do vašeho pokoje.

Televizní stanice VR Bangers uvádí, že se spojila s řadou vyhlášených hotelů ve Vegas, aby nabídli lechtivé filmy pomocí virtuální reality jako základní pokojovou službu. Diskrétní doručovací roboti se dostanou do hotelů a nenápadně doručí „VR box“ s náhlavní soupravou Oculus Quest 2 s předinstalovanými nejnovějšími filmy společnosti pro dospělé.

Služba stojí 49,99 $ (1100 CZK) na den a zahrnuje dezinfikovanou sadu brýlí. Společnost říká, že v současné době má flotilu pěti dopravních robotů rozmístěných v Las Vegas a mnoho dalších bude brzy rychle následovat.

Společnost se rozhodla začít používat tyto doručovací roboty poté, co řada hotelů odmítla nabídku VR erotických headsetů, jako svoji klasickou službu.Daniel Abramovich, generální ředitel společnosti VR Bangers, řekl, že některé hotely „nechtějí být spojovány s erotikou, i když na hotelové televizi vysílají filmy pro dospělé, což je pokrytectví, protože jaký je v tom rozdíl, že?“

Dodal: „Nápad používat roboty je prostě bezchybný a všechno změnil. Hotelové pokoje již nemusí uchovávat naše VR, služba se stává zcela dobrovolnou, a přesto si můžete nechat doručit své oblíbené VR erotické scény přímo do svého hotelového pokoje. Pokud u sebe nemáte vlastní náhlavní soupravu pro VR.“

Některé VR filmy pro dospělé jsou navrženy tak, aby nahradila pozadí filmů pozadím vašeho konkrétního hotelového pokoje a díky tomu nabídla divákům ještě větší úroveň ponoření do celého prostředí.

Technologický vývoj se dostává do každého odvětví. Byla otázka času, než se některé technologické společnosti vrhnou přímo takového podnikání. Samozřejmě oborům se meze nekladou, a každá služba má svého kupce. Věříme tomu, že se tato služba stane postupem času velmi populární.

Autor: Lukáš Drahozal

Zdroj: dailystar.co.uk

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hodnocení: 0

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *