Huawei chystá nový smartphone s přímo obří baterií

Huawei Nova 9 SE / Zdroj fotografie: Huawei

Nový smartphone Huawei, který by se mohl na trh dostat do začátku velikonočních prázdnin, nese název MGA-AL00. Už v lednu byl certifikován čínským certifikačním webem 3C, kdežto včera byl certifikován čínským telekomunikačním úřadem TEENA. Ani v jedné z certifikací jsme se bohužel nepotkali s žádnými obrázky, ale známe všechny důležité specifikace. Vzhledem k tomu, že se jedná o telefon střední třídy, tak by to mohlo být zařízení řady Y nebo Enjoy. Já osobně bych spíše ocenil, kdyby patřil tento model do řady Y, jelikož řada Enjoy se tady neprodává, a tudíž by se tady ani nedostal.

Huawei MGA-AL00 je 4G LTE zařízení s rozměry 168,3 x 77,7 x 8,98 mm. Váží poměrně dost, a to 199 gramů, jelikož má velkou baterii. Displej zde bude OLED s velikostí 6,75 palců, nabídne nám rozlišení o velikosti 720 x 160 pixelů, což z něj dělá FHD+ zařízení. Pro bezpečnost zde máme optickou čtečku otisků prstů, která vzhledem k OLED displeji bude pravděpodobně zabudována v něm.

Huawei nabídne dostatek dostatek výkonu

Smartphone bude poháněn procesorem, který má být osmijádrový. Pro zákazníky bude k dispozici ve třech různých variantách. První varianta má údajně RAM 4 GB, druhá 6 GB a třetí 8 GB. Dále bude k dispozici s 64GB nebo 128GB interním úložištěm. Operační systém zde nalezneme HarmonyOS, bohužel, o EMUI nepadlo ani slovo, takže je otázkou, jak moc žhavé zboží to je pro globální trh. Úložiště půjde zvětšit pomocí paměťové karty.

Vepředu bychom měli naleznout 8MPx seflie kamerku s tím, že o zadních fotoaparátech nevíme téměř nic. Jen to, že budou duální, ale tím to končí. Baterii bude mít přímo obří, jelikož bude mít 6000 mAh. Ta se bude nabíjet pomocí 22,5W nabíjení.

Autor: Adam Vilkus

Zdroj: gizmochina.com

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hodnocení: 0

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *