Konečně! Nadcházející zařízení Huawei P60 a Mate 60 dostanou klíčový doplněk

Huawei P60
Huawei Mate 40 / Zdroj fotografie: Huawei

Za poslední roky se Huawei řadí k těm nejlepším a nejpopulárnějším značkám smartphonů vůbec, ale to už bohužel přestává pomalu platit. A co se vlastně stalo, že jedna z nejinovativnějších značek na světě zapadla a nemůže vyjít ze svého stínu? Přišly sankce ze strany USA, které byly pro podnikání se smartphony naprosto zdrcující.

Nicméně i to Huawei nezastavilo, a stejně dál vydával smartphony, ale už v mnohem menším rozsahu a míře než tomu bylo doposud. Společnost nedávno vydala svou nejnovější vlajkovou loď, kterou je řada Huawei Mate 50. Nejnovější smartphony Huawei nemohou v tuto chvíli používat 5G síť, ale existuje však komunikační pouzdro, které je schopné jeho 4G síť přeměnit na 5G. Po uvedení řady Mate 50 se společnost nyní dívá vpřed na řadu Huawei Mate 60 nebo řadu P60.

V posledních dnech začínají na povrch vylézat informace, které naznačují, že bychom se příští rok mohli od společnosti Huawei dočkat 5G smartphonu. S touto informací přišel technologický leaker na sociální síti Weibo. K tomu však dojde pouze v případě, že vše půjde podle plánu. Novinka tvrdí, že v druhé polovině příštího roku dojde k nějakým překvapením s čipy Kirin. Z této zprávy je velmi pravděpodobné, že řada Huawei Mate 60 nebo řada P60 bude příští rok podporovat sítě 5G.


Nenechte si ujít:


Navíc nedávno další leaker napsal, že 5G bude příští rok stabilní na smartphonech Huawei. „P60 je pouze teoretická předpověď, ale Mate 60 už musí mít připojení 6G“. Z tohoto prohlášení můžeme očekávat, že řada Huawei Mate 60 bude po vybalení podporovat 5G.

Rozhodně stojí za zmínku, že na konferenci Huawei Fully Connected v roce 2021 rotující předseda Huawei Xu Zhijun reagoval na budoucí vývoj podnikání Huawei v oblasti mobilních telefonů a řekl: „Kvůli čipům čelí obchod Huawei s mobilními telefony skutečně velkým výzvám. Pokud si chcete koupit 5G mobilní telefon Huawei, nemůžete si ho koupit“. Xu Zhijun nakonec uvedl, že Huawei pracuje na svém vlastním řešení, které ho vrátí zpět do hry.

Autor: Adam Vilkus

Zdroj: gizchina.com

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hodnocení: 0

Zatím nehodnoceno.

Štítky:, ,

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *