Huawei FreeBuds SE s Bluetooth 5.2 a elegantním designem jsou představeny

Nové Huawei Freebuds
Sluchátka Huawei FreeBuds SE v různých barevných variantách / Zdroj fotografie: Huawei

Společnost Huawei uvedla na globální trh nová sluchátka, která budou spíše určena pro ty méně náročně. Paradoxně se sluchátek nedočkali v Číně, jež je pro Huawei nejdůležitější trh k tomu, aby „přežil“. Sluchátka nesou oficiální název Huawei FreeBuds SE s tím, že budou zřejmě cenově dostupnější. To můžeme soudit z přízviska SE, kdy produkty s tímto značením znamenají nižší kvalitu, ale i cenu.

Sluchátka mají takový ten design typu, který neurazí, ale ani nenadchnou. I když za mě spíše mají blíže do elegantnosti než nějaké provokace. Jsou samozřejmě dodávána s klasickým oválným pouzdrem, které nám nenabídne absolutně nic nového v porovnání s konkurencí. Zařízení bude dostupné ve dvou barevných variantách, přičemž vnitřek nabíjecího prostoru bude tmavší, kdežto vnější část světlejší. Jedná se o barvy tyrkysová a klasická bílá. Za mě je ta tyrkysová opravdu luxusní, a kdybych měl z těchto barev na výběr, tak si vyberu právě tuto varianta. Někdy mě opravdu ohromuje, že Huawei přijde s takovou barvou zničehonic.

Přední část nabíjecího pouzdra má speciální úpravu v oblasti otvírání jeho samotného. Ta se má postarat o pohodlnější otevírání a zavírání. Tělo sluchátek je v provedení semi-in-ear s tím, že jejich design je opravdu jednoduchý a ergonomický, takže se nemusíte bát toho, že by vám vypadávala z uší apod.

Sluchátka přichází s podporou připojení Bluetooth 5.2 s vestavěným procesorem BES2500IZ. Skvělou a v dnešní době už samozřejmou funkcí je také možnost si redukovat šum a hluk pomocí ANC. Výdrž baterie činí 6 hodin při zapnutí písniček, mezitím, co hovor zvládnou přehrávat pouze 4 hodiny. Samotná velikost baterie je 410 mAh, kdy i s nabíjecím pouzdrem vydrží 24 přehrávání hudby a 16 hodin hlasových hovorů.

O ceně a dostupnosti zatím nevíme absolutně nic, ale můžeme předpokládat, že se tato sluchátka podívají i k nám. Já osobně bych to ocenil, protože už je to poměrně dost dlouhá doba, kdy nám Huawei představil nějaká ta kvalitní sluchátka. Jaký názor máte na taková sluchátka vy? Pořídili byste si je, nebo preferujete jinou značku? Dejte mi vědět do komentářů.

Autor: Adam Vilkus

Zdroj: gizmochina.com

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hodnocení: 0

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *