Nová upoutávka odhaluje uvedení řady Huawei P60

Huawei P60
Autor snímku: THAM YUAN YUAN / Zdroj fotografie: Pixabay

Již mnohokrát jsme vás informovali o únicích řady Huawei P60, ale nyní to vypadá, že už to brzy skončí. Čínský technologický gigant totiž plánuje velkou konferenci na 23. března. Na té bychom se kromě řady Huawei P60 měli také dočkat další generace skládacího smartphonu Huawei Mate X3. V původní upoutávce na celou akci je zmínka jen o řadě P60. Ta má však být uvedena na trh ve stejný den jako řada Mate X3, takže můžeme počítat s tím, že se dočkáme obou řad.

Upoutávka byla sdílena na čínské sociální síti Weibo. Lze na ní vidět barevný vítr společně s čínskými znaky. Ty v překladu znamenají, že Huawei pořádá každoroční jarní konferenci, aby v zemi představil své nejnovější produkty s tím, že samotným vrcholem bude Huawei P60. Původně se mnoho lidí domnívalo, že se nové řady dočkáme už na MWC v Barceloně, ale tam nakonec svoje telefony uvedl pouze Honor. Možná je to trochu škoda, jelikož si myslím, že by to evropští zákazníci uvítali.V úniku leaker také citoval svůj předchozí příspěvek. V něm uvedl, že na nadcházející konferenci bychom se neměli dočkat pouze nových smartphonů, ale i nějakého chytrého zařízení. To si můžeme představit jako hodinky, sluchátka či nějaký náramek. Jak je tomu zvykem, tak se dá očekávat, že tam nakonec bude představeno mnohem více zařízení než o kterých prozatím víme.

Z doposud vydaných úniků víme, že Huawei P60 Pro bude mít 6,6placový OLED panel s obnovovací frekvencí 120 Hz a rozlišením 1440 pixelů. Uvnitř něj nalezneme 5000mAh baterii s rychlým 100W kabelovým nabíjením a pomalejším 50W bezdrátovým nabíjení. Smartphone bude poháněn procesorem Snapdragon, ale zase je otázka jakým. V únicích jsme slyšeli v minulosti o Snapdragonu 8 Gen 2 i o Snapdragonu 8 Gen 1+. Já osobně se spíše přikláním k té první variantě, ale nevíme to jistě. Bohužel, jisté je to, že nadcházející vlajková loď bude podporovat pouze 4G připojení namísto 5G, což je už v dnešní době velká škoda.

Autor: Adam Vilkus

Zdroj: gizmochina.com

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hodnocení: 0

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *