Huawei HarmonyOS 3.0 naznačuje pravděpodobné datum uvedení na trh

Huawei P50 Pocket - HarmonyOS
Smartphone s HarmonyOS / Zdroj fotografie: Svět Huawei

Společnost Huawei neúnavně pracuje od té doby, co na ní uvalily sankce Spojené státy. Pro smůlu Spojených států se Huawei daří opravdu dobře. Sankce měly za cíl zpomalit až přímo zastavit vývoj inovací, se kterými Huawei neustále přichází. K dnešnímu dni vlastní operační systém Huawei, HarmonyOS, přes 200 milionů uživatelů na více než 100 různých zařízeních. Pro smůlu nás všech je na globálním trhu HarmonyOS stále nedostupné, a nemáme ani nejmenší ponětí o tom, kdy se jej v Evropě, potažmo u nás vůbec dočkáme. Huawei uvedl, že HarmonyOS tento rok zažije svůj nejdůležitější upgrade od svého vzniku. Podle nejnovějších zpráv se Harmony 3.0 dočkáme ještě letos na přelomu léta a podzimu.

Podle leaků, které nám poskytl spolehlivý leaker Changan Digital King se zařízení na HarmonyOS 3.0 budou aktualizovat již v září. V současné době Huawei vydal vývojářskou verzi HarmonyOS 3.0. Brzké vydání této verze systému umožňuje vývojářům připravit se a vyvinout předem různé aplikace. Huawei uvádí, že HarmonyOS 3 pokračuje v inovacích tří základních hodnot systémové architektury. To má za cíl umožnit větší možnosti systému, lepší vývoj a komplexnější upgrady.

Určitě stojí za zmínku, že vlajková loď nové generace Huawei, řada Huawei Mate 50, bude pravděpodobně debutovat se systémem Harmony 3.0. Té bychom se měli dočkat už v červenci a mnoho uživatelů si toho od ní hodně slibuje, tak snad naplní svá očekávání. Dále o řadě Huawei Mate 50 víme, že přijde se Snapdragonem 8 Gen 1 4G, který je už v dnešní době značně omezující. Jestli jsou tyto zprávy pravdivé, tak by to mohlo znamenat, že bychom se teoreticky mohli dočkat dříve HarmonyOS 3.0 i do dalších smartphonů.

Jak se na celou situaci koukáte vy? Myslíte si, že řada Huawei Mate 50 s HarmonyOS 3.0 dosáhne většího úspěchu než ta předešlá? Dejte mi vědět do komentárů.

Autor: Adam Vilkus

Zdroj: gizchina.com

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hodnocení: 0

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *