Huawei má problémy s výrobou modelů Pura 70 Pro a Ultra

Huawei
Zdroj: Huawei

Dlouho se těšíme na uvedení nové vlajkové řady od Huawei. Své nové vlajkové modely už mají venku všichni hlavní konkurenti. Proto je široká veřejnost zvědavá, co nám Huawei představí. Nicméně, podle nejnovějších zpráv to se dvěma modely nové řady nevypadá vůbec dobře.

Před třemi dny zahájil oficiální učet Huawei na čínské sociální síti Weibo kampaň, ve které nás láká na nadcházející řadu Pura. Ačkoli videa samotných zařízení ještě nemáme, tak alespoň fotografie naznačují, že nová zařízení budou krásná se vším všudy. Dokonce i samotný generální ředitel Huawei, Richard Yu, uvedl, že dobré zprávy dorazí brzy. Tím dost možná narážel na brzké uvedení nových smartphonů na trh.

Jeden ze spolehlivých leakerů, Digital chatting station, uvedl, že Huawei má problémy s výrobní kapacitou, která může vést k omezení dostupnosti některých modelů. Konkrétně uvedl modely Pro a Ultra. Podle něj je poměr nabídky s poptávkou ve značném nesouladu, což znamená, že o řadu Pura 70 je zřejmě mnohem vyšší zájem, než samotná společnost čekala.

Huawei bude mít hlavní základní a Pro+ model

Prodejci očekávají, že skladem budou nejvíce dostupné modely Pura 70 a Pura 70+. Oba modely mohou být dokonce dodávány společně se sluchátky FreeBuds 5. V tuto chvíli to bohužel vypadá tak, že model Pura 70 Pro bude nedostatkovým zbožím, a tak jej bude zpočátku těžší získat. Jestli se něco změní časem, nevíme. Je možné, že chce společnost prodat více modelů Pro+ než jenom Pro, a tak jich moc naskladněno nebude.

Ještě ve větších problémech je model Pura 70, což bude vůbec první model Ultra od Huawei v rámci nějaké vlajkové lodi. Zdroje uvádí, že u tohoto telefonu nemusí být ani dostupná počáteční předobjednávka. Na trh se zřejmě vypustí minimální množství těchto telefonů.

Čím blíže uvedení jsme, tak tím více toho o nových telefonech víme. Doufejme, že vyjdou již brzy a dostanou se také do České republiky.

Autor: Adam Vilkus

Zdroj: gizmochina.com, root-nation.com

Průměrné hodnocení 3.7 / 5. Počet hodnocení: 3

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *