Huawei Mate 50 Pro potvrdil to, že je vysoce odolným smartphonem

Huawei
Zdroj fotografie: Svět Huawei

Smartphony jsou už v dnešní době zcela nepostradatelnou součástí našich životů. Využíváme je téměř ke všemu, od komunikace s našimi blízkými až po správu našich financí v podobě různých aplikací od bank. Je to prostě takový náš pomocníček ke všemu. Máme ho neustále u sebe a musíme ho hlídat.

Vždyť mnoho lidí se bez něho ani neobejde. To naneštěstí znamená, že jej nosíme téměř všude a vystavujeme ho různým rizikům vnějších vlivů, jako je voda nebo oheň. Bohužel, pokud se nám telefon rozbije, tak jeho oprava může být mnohdy nákladná.

V důsledku toho mnozí z nás používají ochranná pouzdra či ochranné sklo. Takové pomůcky nám sice nezajistí, že se telefon nerozbije, ale aspoň to zvyšuje tu naději, že případný pád dopadne dobře. Něco takového se nedávno stalo jedné ženě v Číně, která omylem začala ohýbat svůj Huawei Mate 50 Pro. Zapomněla totiž na to, že není ohebný.

Huawei Mate 50 Pro přežije snad všechno

A ačkoli svůj telefon dostala až do naprosto nevyhovujícího stavu, tak pořád funguje naprosto perfektně. Žena, která si svůj telefon omylem rozbila, se na TikToku přezdívá Daisy s tím, že nám dokonce sdílela i video s ohnutým smartphonem. Na videu vidíme, že obrazovka telefonu je uprostřed prasklá a rámeček je zlomený. Nicméně, i přesto smartphone pořád funguje a dokonce reaguje i na otisk prstu. To je opravdu podivuhodný výkon, který může Huawei, kdejaký výrobce jen tiše závidět.

Daisy z funkčnosti telefonu byla překvapená a uvedla: „Je stále tak hladký a citlivý. Huawei je opravdu úžasný. Od této chvíle už si budu kupovat jenom telefony Huawei.“ Později ještě Daisy zveřejnila další video ukazující, že svůj telefon odnesla do servisního střediska Huawei. Tam telefon strávil pouhou hodinu s tím, že jí pak byl vrácen v naprosto perfektním stavu.

Příběh Daisy je nyní v Číně naprosto virálním a mnoho lidí se podivuje nad tím, jak je možné, že telefon ještě fungoval. Nyní už je jasné, že Mate 50 Pro obstojí i v těch nejextrémnějších podmínkách.

Autor: Adam Vilkus

Zdroj: gizmochina.com

Průměrné hodnocení 4.5 / 5. Počet hodnocení: 4

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *