Huawei Mate 50 zboří hranice. Nová legenda dorazí v září

Huawei Mate 50
Série Huawei Mate 50 / Zdroj fotografie: RODENT950 (se svolením)

Téměř před dvěma dlouhými lety společnost Huawei uvedla na trh řadu vlajkových smartphonů ze série Mate 40. Tato série se skládá z modelů jako Mate 40, Mate 40 Pro a Mate 40 Pro Plus. Podle široké veřejnosti, a jejich zkušeností, se doposud jedná o nejlepší smartphone, který byl kdy čínskou společností vyroben.

V současnosti konečně nadešel ten závratný okamžik, a my budeme svědky představení nové generace. Podle čínského leakera @厂长是关同学 bude řada Huawei Mate 50 představena už v září tohoto roku. Leaker dále dodává, že celá nová série se bude skládat ze tří zařízení – Mate 50, Mate 50 Pro a Mate 50 RS.

Celou mobilní sérii budou pravděpodobně pohánět domácí čipové sady Kirin 9000S společnosti Huawei. Údajně se má jednat vylepšenou verzi čipu Kirin 9000, a bude dodávána pouze s připojením 4G. Tohle jsou prozatím pouhé spekulace, a na přesnější informace si budeme muset ještě počkat.


Bude se Vám zaručeně líbit:


Další spolehlivý leaker RODENT950 sdílel rendery zadního panelu nadcházejících Mate 50 a Mate 50 Pro. Z obrázku můžeme vidět, že zařízení bude dodáváno se zakřiveným zadním panelem a zakřivenými okraji. Zdá se, že modul kruhového fotoaparátu obsahuje tři čočky fotoaparátu a dva moduly blesku spolu se senzorem.

Huawei Mate 50
Zdroj fotografie: RODENT950

Netrvalo dlouho, a na internetu se objevila další zajímavá novinka. Přesuneme-li se na přední stranu zařízení, tak nás nabudí uniklé obrázky tvrzeného skla řady Mate 50. Na první pohled je patrné, že základní varianta bude mít uprostřed horní části průstřel pro selfie kameru, zatímco Mate 50 Pro a pravděpodobně Mate 50 RS přijdou s obřím výřezem, jako má iPhone. To může naznačovat, že pravděpodobně přijde s propracovanější funkcí odemykání pomocí obličeje.

Huawei Mate 50
Zdroj fotografie: RODENT950

Smartphone bude debutovat v Číně za pár týdnů v září a očekává se, že bude uveden i na další světové trhy. I když není doposud potvrzeno, zda globální varianta zařízení bude také používat vlastní procesor Kirin 9000S nebo se rozhodne pro Snapdragon 888 4G, případně Snapdragon 8 Gen 1.

Autor: Lukáš Drahozal

Zdroj: gizmochina.com, twitter.com

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hodnocení: 0

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *