Huawei Watch GT 3 Pro – energie sbalená na cesty

Model Watch GT 3 Pro / Zdroj fotografie: Huawei

Huawei Watch GT 3 Pro jsou absolutní novinkou na trhu. Tyto chytré hodinky nově rozšiřují řadu již velmi dobře známých a populárních Watch GT. Kromě špičkového designu, luxusních materiálů a nepřeberného množství ciferníků, se pyšní i skvělou výdrží baterie. Na jedno nabití totiž vydrží 14 dní.

Nejen prémiový design a luxusní zpracování

U Huawei Watch GT 3 Pro si můžete vybrat ze dvou verzí. Dámská verze působí elegantním a minimalistickým dojmem. Je vyrobena z bílé keramiky a její luneta je zdobená zlatými detaily. Pánská verze je z titanu a disponuje odolným safírovým sklíčkem, které jen tak nepoškrábete. Mimo jiné HUAWEI Watch GT 3 Pro přináší uživatelům možnosti výběru designu rozhraní, špičkových materiálů, velikostí displeje, různých barev a stylů ciferníků.  Právě tyto funkce dělají z těchto chytrých hodinek dokonalý módní, ale zároveň i praktický doplněk, který vás nikdy nenechá ve štychu.Podobnost s klasickými hodinkami čistě náhodná? Nikoliv!

Na hodinky GT 3 Pro si zvyknete natolik, že je nebudete chtít sundávat ani na nabíjení. Přesně na to Huawei při výrobě myslel. Největší předností Watch GT 3 Pro je totiž bezesporu výdrž baterie. S těmito hodinkami se vám nestane, že by se vám najednou během dne vybila baterie. Vydrží totiž na jedno nabití až 14 dní.

Pánové, čeká vás náročná pracovní cesta a nechcete, aby vám nabíječka zbytečně zabírala místo v kufru? S Watch GT 3 Pro v titanové verzi vám baterka vydrží po celou pracovní cestu. Při intenzivním používání se sice výdrž sníží na 8 dní, ale i tak jde o impozantní výsledek.

Dámská keramická verze Watch GT 3 Pro má také překvapivou výdrž na to, jak křehce a subtilně tyto hodinky na první pohled působí. Nenechají vás ve štychu celých 7 dní. Pokud vám přece jen, jak se říká dojde šťáva, sáhněte po bezdrátové nabíječce, která aktuálně nabízí o 30 % rychlejší nabíjení, než tomu bylo u předchozích modelů.

Všechny verze hodinek je možné získat na oficiálním webu výrobce.

Autor: Lukáš Drahozal

Zdroj: Svět Huawei, gsmarena.com

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hodnocení: 0

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *