HUAWEI MateBook D 16 přichází na český trh. Při jeho nákupu získáte hromadu dárků

Huawei MateBook D 16
Zdroj fotografie: Huawei

Společnost HUAWEI opět obhajuje své místo na špici v oblasti inovací notebooků. Na český trh totiž uvádí novinku ze série MateBook, a sice model D 16. MateBook D 16 svým uživatelům nabídne atraktivní design, spolehlivý výkon a 16palcovou obrazovku s tenkým rámečkem, díky čemuž přinese co největší pracovní plochu displeje. V rámci předprodeje navíc k notebooku zdarma získáte slevový kupón na 3000 Kč a balíček dárků v podobě tabletu či monitoru, myši a sluchátek FreeBuds 3i.

MateBook D 16 byl navržen tak, aby mohl sloužit jako hlavní zařízení pro práci, takže spolehlivě zastane funkci stolního počítače. Aby byl zážitek z práce s MateBookem D 16 opravdu pohodlný, nabízí několik vlastností, které při dlouhých hodinách u obrazovky jistě oceníte. Nechybí automatické uzpůsobení jasu, certifikace TÜV Rheinland Low Blue Light či potlačení modrého záření obrazovky, díky čemuž efektivně chrání váš zrak.


Naše recenze modelu MateBook D 16:


Ideální společník pro práci z domova i na cestách

Vyrobit notebook s dostatečně velkou obrazovkou, který je zároveň tenký a lehký, to bývalo pro výrobce výzvou. HUAWEI si však dal za cíl vyvinout zařízení, které bez kompromisů splní všechny požadavky svých uživatelů. Nabídne tak špičkový výkon, FullView 16palcovou obrazovku, AI funkce, a to vše v elegantním provedení. Nezapomnělo se ani na co nejpohodlnější přenášení mezi prací a domovem, stejně jako na cestách. Také proto váží MateBook D 16 jen 1,7 kg, přičemž na hloubku má pouhých 18,4 mm.

Mimo to se můžete těšit na kvalitnější přenos videohovorů zásluhou 1080p kamery s širokým zorným polem a mikrofonu s aktivním potlačením okolního šumu. K tomu HUAWEI implementoval také algoritmy umělé inteligence, například dynamické virtuální pozadí či funkce FollowCam a Eye Contact, které posunou kvalitu přenosu vašich online meetingů na vyšší úroveň.

Využijte akčního předprodeje

Nový HUAWEI MateBook D 16 si můžete pořídit již v období od 15. 8. do 21. 8. v rámci předprodeje, kdy navíc HUAWEI přichází s lákavou slevou 3000 Kč a dvěma variantami dárkových nabídek. Ve variantě 1 k notebooku získáte zcela zdarma tablet MatePad T10 4 64 WiFi, bezdrátovou myš a sluchátka Freebuds 3i v hodnotě 8 797 Kč. S variantou 2 získáte monitor Mateview SE a rovněž bezdrátovou myš se sluchátky Freebuds 3i v hodnotě 8 097 Kč.

Při uplatnění kupónu na slevu 3000 Kč, který je aktuálně volně dostupný na oficiálním webu HUAWEI, stojí MateBook D 16 ve verzi i5-12450H-16/512 včetně jednoho z dárkových balíčku pouze 20 999 Kč, ve verzi i5-12450H-8/512 pouze 18 999 Kč.

Do prodeje následně vstoupí od 23. 8. 2022. Výhod předprodeje můžete využít již teď na oficiálních stránkách výrobce.

Autor: Lukáš Drahozal

Zdroj: Svět Huawei

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hodnocení: 1

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *