Nová sluchátka Huawei FreeBuds Pro 3 jsou nyní dostupná celosvětově

Huawei
Zdroj fotografie: Huawei

Huawei se zpočátku na trhu prosadil díky svým telekomunikačním součástkám, které jsou úspěšné po celém světě. Technologii od Huawei najdeme ve většině mobilních sítí. Ovšem do povědomí široké veřejnosti se čínský gigant dostal až díky jeho telefonům.

Ty nejprve slavily úspěch v Číně, a poté také ve zbytku světa. Od telefonů pak přešel ke sluchátkům a hodinkám s tím, že i v tomto odvětví je docela úspěšný. V tom chce i nadále pokračovat, a tak představil svá nová sluchátka FreeBuds Pro 3. To jsou nová vlajková sluchátka, která která nabízí pozoruhodné funkce.

Nová sluchátka Huawei představil v Číně již v září. A teď je konečně představil na globálním trhu. Slibují velkou kvalitu zvuku díky systému Hi-Res Dual Driver Sound System. Nová FreeBuds podporují kodeky L2HC 2.0 a LDAC pro dobré spojení se zařízením za asistence Bluetooth. K tomu všemu ještě přichází s technologií Triple Adaptive EQ, které uživatelům umožňuje, aby si poslech maximálně užili.

Huawei
Zdroj fotografie: Huawei

Nové zařízení má také ANC 3.0 s funkcí Pure Voice, díky které vás protějšek lépe uslyší během volání či nahrávání hlasové zprávy. Na jedno plné nabití vydrží nová prémiová sluchátka přehrávat zvuk až 31 hodiny společně s přenosnou krabičkou. Samotné sluchátko bez krabičky pak vydrží 6 hodin přehrávat různá videa nebo písničky. Další ocenitelnými funkcemi pro běžného uživatele je bezesporu podpora Androidu a iOS společně s IP54. To nám zajišťuje, že jsou sluchátka odolná proti vodě a prachu.

Huawei
Zdroj fotografie: Huawei

Nová sluchátka mají příjemnou cenu

FreeBuds Pro 3 jsou dostupná v několika barevných kombinacích. Na českém trhu je seženete v bílé, zelené a stříbrné variantě. Nabíjecí pouzdro je pokryto speciálním sklem, které zajišťuje větší odolnost proti opotřebení. U největších prodejců elektroniky v Česku jsou k mání za příjemných 4 799 Kč.

Čínská společnost nám dříve ani nedala moc náznaků toho, že by měla v plánu tato sluchátka na globální trh představit. O to radostnější jejich uvedení je.

Autor: Adam Vilkus

Zdroj: gizmochina.com, gadgets360.com

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hodnocení: 1

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *