Huawei možná brzy zavede některé nové funkce ke sledování zdraví

Huawei Zdraví
Huawei Watch GT2 pokropené vodou / Zdroj fotografie: Svět Huawei

Huawei již brzy zavede do svých chytrých hodinek některé důležité funkce tak, aby byl napřed před ostatními výrobci. Mezi tyto nové funkce má patřit monitorování hladiny cukru v krvi, sledování funkce plic a správa zdraví ve vysokých nadmořských výškách.

Chytré hodinky od Huawei mají opravdu dlouhou životnost. Delší než drtivá většina hodinek jiných výrobců, což je opravdu velkým plusem. Například Huawei Watch GT 3 Pro se mohou pochlubit výdrží až na 14 dní. To je opravdu velký rozdíl, když vezmeme v úvahu, že chytré hodinky od Samsungu nebo Applu vydrží jen jeden den. Nové funkce, které by měly dorazit do nejnovějších řad hodinek podtrhnou ještě více postavení společnosti Huawei. Rovněž tím čínský technologický gigant potvrdí, že mu opravdu záleží na zákaznících a jejich zdraví.

Společnost nedávno zveřejnila informace o nových funkcích pro svá chytrá nositelná zařízení. Huawei údajně pracuje na vývoji funkce screeningu hyperglykemického rizika a vyhodnocování trendů hladiny glukózy ve svých chytrých hodinkách. Hodinky budou mít nově i systém varování, když by se přišel na nějaký potencionální problém tak, aby vás na něj zavčasu upozornily. Samozřejmě platí to, že hodinky nejsou zdravotnickým zařízením a vše je tím pádem orientační.Prozatím to vypadá na souboj velkých výrobců, kteří bojují o to, kdo jako první představí hodinky s neinvazivním měřením cukru v krvi. Nevíme, kdo vyhrává, ale věřím tomu, že by to mohl být právě Huawei. Ten už v minulosti přišel s několika inovacemi, které během sankcí od Spojených států částečně utichly. Systém sledování funkce plic bude předvídat riziko uživatele chronické obstrukční plicní nemoci pomocí nashromážděných dat.

Systém řízení zdraví ve vysokých nadmořských výškách bude informovat o tom, jak uživatelovo tělo reaguje na vysoké nadmořské výšky s výsledným nízkým tlakem vzduchu. Momentálně nemáme k dispozici žádné časové plány, kdy se nových funkcí, případně produktů s těmito funkcemi dočkáme. Nezbývá nám tedy nic jiného než čekat, a doufat, že už moc dlouho čekat nebudeme.

Máme tady někoho, kdo by si pořídil hodinky s takovými funkcemi a proč? Pokud ano, tak mi to napište do komentářů, budu se těšit.

Autor: Adam Vilkus

Zdroj: gizmochina.com

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hodnocení: 0

Zatím nehodnoceno.

3 komentářů

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *