Nejnovější úniky odhalují jedinečný design Huawei Mate 60

Huawei Mate
Huawei Mate 50 Pro / Zdroj fotografie: Huawei

Řada Huawei Mate 60 má být představena až na podzim tohoto roku, ale ani to nezabránilo leakerovi Rodent950, aby nám ukázal nový design modulu fotoaparátu, kterým bude vlajková řada disponovat. Ten ponese název Star Oreo s tím, že vypadá opravdu výjimečně. Je pravdou, že Mate 50 je populární, ale rozhodně nevypadá tak jedinečně, jako jeho nástupce na prvních snímcích.

Starý název modulu fotoaparátu u Mate 50 byl Star Ring, ale to by se mělo na podzim změnit. Nový design tvoří přesněji kulatý modul, jež je rozdělený na dvě častí pomocí široké čáry přesně uprostřed. Dokonce i ladí s barvou zad telefonu. Bohužel v tuto chvíli nevíme, zda je to náhoda nebo záměr. Každopádně, jestli se jedná o záměr, tak to vypadá opravdu dobře.

A ačkoli design modulu bude jiný, tak si stejně Mate 60 klade za cíl zvýšit kvalitu už tak svých vysoce kvalitních fotoaparátů, které Huawei v jeho vlajkových modelech nabízí. Z uniklých renderů to vypadá tak, že zařízení bude mít čtyři fotoaparáty s nápisem Huawei XMAGE, což je relativně nová technologie na focení přímo od Huawei.

https://twitter.com/RODENT950/status/1654528799193563136?cxt=HHwWgICwqajLiPYtAAAA

Každopádně pro zatraktivnění i starších řad se Huawei rozhodl aktualizovat design hned u pěti jeho smartphonů. Každý z nich bude mít podobu Star Oreo. Aktualizovaný design tak můžeme očekávat u modelů Mate 50E, Mate 50, Mate 50 Pro, možná budoucí verze RS a ještě jednoho neznámého. Celkově o nových inovací u Mate 60 toho zatím moc nevíme, ale domníváme se, že minimálně dorazí s mnoha podobnými funkcemi řady Mate 50. To znamená, že bude mít satelitní komunikaci, proměnlivou clonu či voděodolnost IP68.

Do Evropy se nový Huawei P60 Pro dostal teprve včera a už teď máme úniky o Mate 60. Nám přijde nový design úchvatný a opravdu speciální. Jak se na to díváte vy? Chtěli byste smartphone s podobou Star Oreo? Dejte mi to vědět do komentářů.

Autor: Adam Vilkus

Zdroj: gizchina.com

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hodnocení: 3

Zatím nehodnoceno.

Štítky:, ,

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *