Huawei Nova 10 by mohla přijít se dvěma procesory

Huawei
Huawei Nova 9 SE / Zdroj fotografie: Huawei

Nejnovější zprávy uvádí, že by nová řada mohla mít stejný procesor jako Nova 9, což by bylo poměrně velké zklamání, jelikož s novou řadou si uživatelé žádají pochopitelně novinky. Nicméně tohle bylo vyvráceno novou zprávou, která uvádí, že bude na výběr z více smartphonů. Podle posledních zpráv z Číny řada Nova 10 přijde se Snapdragonem 778G a Snapdragon 7 Gen 1. Když se bude společnost Huawei činit, tak bychom se mohli dočkat i pouzdra, díky kterému bychom se dočkali i 5G připojení.

Společnost s největší pravděpodobností nemůže používat čipy MediaTek Dimensity, protože ten má pouze možnost 5G. Vyladění softwaru a modulu fotoaparátu u řady Huawei Nova 10 má být lepší. Možná je to trochu mrzuté, jelikož MediaTek se poslední dobou opravdu zvednul, ale nikdo s tím nic neudělá. Můžeme jen doufat, že časem dostane výjimku od vlády Spojených států.

Model Huawei Nova 9 Pro byl vydán minulý rok. Využívá čip Qualcomm Snapdragon 778G 4G, podporuje 100W super rychlé nabíjení Huawei a má kapacitu baterie 4000 mAh. Podle společnosti nabití tohoto smartphonu trvá pouhých 20 minut. Telefon dále podporuje 4G připojení či více SIM najednou, umělou inteligenci na focení nebo NFC. Má 120Hz OLED displej s 1 miliardou barev a duální selfie 32MPx fotoaparáty.

Doufám, že se této řady dočkáme v Česku, a to v té lepší variantě. Máme tady již řadu Nova 9, která má bohužel poměrně dost nadsazenou cenu. Věřím tomu, že kdyby Huawei trochu pozměnil jeho cenovou politiku, tak by jeho telefony mohly slavit mnohem větší úspěchy. Máme tady nějakého vlastníka telefonu z řady Nova 9? Pokud ano, tak jak jste s tímto přístrojem spokojení?

Autor: Adam Vilkus

Zdroj: gizchina.com

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hodnocení: 0

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *