Huawei opět obešel sankce a vydal v podstatě Huawei P50 s 5G

Huawei
TD Tech 50 / Zdroj fotografie: TD Tech

Již je to dlouho, co Huawei zasáhly sankce Spojených států. Názory na tohle byly různé, ale téměř každý říkal, že to je z toho důvodu, jelikož moc rostl. Já s tímto souhlasím, ohrozil postavení Applu, a tak ho potřebovaly Spojené státy zbrzdit. Každopádně on se nevzdává a snaží se tyto sankce obcházet, stejně jako u řady Huawei P50.

Od loňského roku Huawei licencuje své produkty spotřební elektroniky v Číně u společnosti s názvem TD Tech. Tato společnost dosud vydala několik smartphonů Huawei pod svou vlastní značkou, jelikož může používat 5G. Takže pokud jste chtěli smartphone Huawei s 5G, tak TD Tech vám ho může nabídnout, pokud bude na skladě.

Dnes se zastoupení společnosti vydalo na sociální síť Weibo jen z toho důvodu, aby oznámilo, že vydává nový smartphone. Smartphone nese oficiální název TD Tech 50 a nejde o nic jiného než přejmenovaný model P50, kterého jsme se dočkali už minulý rok v červenci.


Nenechte si ujít:


Rozdíl mezi oběma smartphony byste na první pohled hledali marně, ale jen přeci nějaké existují a to v softwaru a připojení 5G. Bohužel nevím, jak software přesně vypadá, ale je to jiné než od Huawei. Společnost dokonce nabízí verzi přizpůsobenou na podniky, jelikož to je její primární zaměření.

TD Tech 50 má stejně jako model P50 Snapdragon 888, 66W rychlé nabíjení, 90Hz OLED displej či 4100mAh baterii. Prostě rozdíl zde nenajdete, což je skoro až neuvěřitelné. Sestavení fotoaparátů je samozřejmě také totožné.

TD Tech zatím neprozradilo cenu a dostupnost tohoto telefonu. Je pravděpodobné, že se jej dočkáme v omezeném množství, stejně jako předchozích modelů společnosti.

Pořád mě překvapuje, že takovéto obcházení sankcí Huawei prochází, ale jsem za to rád, a co vy? Nicméně věřím tomu, že jsou Spojené státy se k tomuto postavit čelem a zkazit to celé i zde.

Autor: Adam Vilkus

Zdroj: gizmochina.com

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hodnocení: 0

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *