Huawei P50 Pro dostává novou aktualizaci, která vám vylepší fotoaparát

Model P50 Pro / Zdroj fotografie: Huawei

Je to pouze pár dní, kdy společnost Huawei vypustila na globální trh novou aktualizaci softwaru pro smartphone Huawei P50 Pro. Tato nová aktualizace přináší sadu nových funkcí pro primární aplikaci fotoaparátu prostřednictvím aktualizace OTA. Je skutečně zajímavé vidět, jak Huawei vydává update pro tuto klíčovou vlajkovou loď. Je zřejmé, že se díky tomuto updatu snaží s fotoaparátu vymáčknou to nejlepší.

Očekává se, že tato aktualizace zlepší celkovou kvalitu fotoaparátu s přidanými novými funkcemi. Podle dostupných informací má nejnovější firmware pro Huawei P50 Pro se systémem EMUI 12 číslo verze 12.0.1.221 a velikost instalačního balíčku je 342 MB. Protokol změn odhaluje, že uživatelé telefonů získají nový režim malování světlem v aplikaci fotoaparátu, aby zachytili úžasné světelné stopy a další obrazové efekty v reálném čase.


Nenechte si ujít:


Konkrétně, aktualizace funkcí fotoaparátu Huawei P50 Pro přidává efekty, jako jsou Tail Light Trails, Light graffiti, Silky water a Star Trails. Tento update následně také vylepšuje fotografování v režimu Super Macro.

Díky tomuto updatu se má Huawei P50 Pro dočkat také vylepšení stability systému, aby uživatelské rozhraní fungovalo plynuleji a efektivněji. I když po této stránce u tohoto smartphonu nebyl nikdy problém, tak je zřejmé, že Huawei nechce ponechat nic náhodě.

Nejnovější aktualizace fotoaparátu Huawei P50 Pro také zlepšuje celkové zabezpečení systému pomocí oprav vydaných v dubnu tohoto roku. Před upgradem telefonu na nejnovější software je dobré udělat několik věcí. Doporučuje se, abyste si zálohovali svá důležitá data, abyste zabránili nechtěnému smazání.

Zda se tato aktualizace dostane i na model P50 Pocket zatím nevíme. V tomto ohledu se společnost Huawei ještě nevyjádřila. Pokud se dozvíme nějaké další podrobnosti, tak vás budeme nadále informovat.


Nenechte si ujít:


Jak získat aktualizaci?

Chcete-li si do svého zařízení stáhnout nejnovější aktualizační balíček Huawei P50 Pro, musíte v telefonu přejít do nabídky Nastavení, odtud přejděte na Systém a aktualizace > klepněte na Aktualizace softwaru a poté na Aktualizace. Poté vás obrazovka vyzve ke stažení nejnovější verze aktualizace softwaru a umožní vám ji získat. Ujistěte se, že jste si jej stáhli a jakmile dorazí na vaše zařízení, tak můžete začít s instalací.

Autor: Lukáš Drahozal

Zdroj: huaweiblog.de

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hodnocení: 0

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *