Huawei P60 přinese další fotografickou revoluci. Smartphone použije nový čip řady IMX890

Huawei P60
Autor snímku: THAM YUAN YUAN / Zdroj fotografie: Pixabay

V září loňského roku se čínský výrobní gigant Huawei vrátil na trh s řadou Huawei Mate 50. Toto zařízení přináší špičkový výkon a inovativní technologie, jako je satelitní komunikace a sklo Kunlun. Podle zdrojů z odvětví společnost Huawei vyřešila problém s dodavatelským řetězcem. To znamená, že nové modely budou na trh uváděny podle běžného harmonogramu. Jednoduše řečeno, se společnost Huawei vrátí k odhalování dvou modelů ročně.

O nadcházející řadě Huawei P60 se objevilo několik zvěstí. Objevily se také zprávy, že toto zařízení bude uvedeno na trh v prvním čtvrtletí tohoto roku, pravděpodobně kolem března. Dnes populární technologický blogger na Weibo, @DCS, zveřejnil obrázek Huawei P60. Tvrdí, že toto zařízení bude používat 50Mpx zadní fotoaparát, který je kombinací snímačů řady IMX7 + IMX8. Hlavní fotoaparát je větší než u předchozí generace.Huawei P60 bude používat nový fotoaparát

Mezi snímači fotoaparátu je objektiv řady IMX8 novým snímačem, který společnost v předchozích modelech nepoužívala. Soudě podle nedávných renderů, design modulu zadního fotoaparátu modelu Huawei P60 také prošel velkými změnami. Celkové provedení je ve tvaru svislého obdélníku, ale hlavní fotoaparát uprostřed je velmi výrazný. Z vnější strany je velmi patrný ikonický prvek „hvězdného prstence“.

Co se týče výkonu, ačkoli se jedná o model 4G, bude Huawei P60 používat nejnovější vlajkový SoC Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2. Toto zařízení bude podporovat síť 5G s pomocí přídavného pouzdra. Tento nový procesor je dnes již všem velmi dobře známý. Jedná se o produkt s nejlepší pověstí a nejsilnější komplexní silou společnosti Qualcomm za poslední tři roky. Dokáže zohlednit výdrž baterie, výkon a také byl vyřešen problém s přehříváním. Uživatelský zážitek je díky tomu výrazně lepší než u starších čipů.

Autor: Lukáš Drahozal

Zdroj: gizchina.com

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hodnocení: 0

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *