Huawei se rozhodně končit nechystá. Pomalu se připravuje na odhalení nových produktů

Huawei
Huawei MateBook X Pro / Zdroj fotografie: Huawei

Podle nejnovějších zpráv plánuje Huawei obří akci na 17. května v domovské Číně. Na té bychom se mohli dočkat hned několika různých produktů. Mezi ty nejvýznamnější bude patřit řada hodinek Watch 4, tablet MatePad Air a noteboky MateBook 2023.

Očekáváme, že tím nejdůležitějším budou hodinky Huawei Watch 4, jež budou nabité spoustou nových funkcí. Leaker Uncle Mountain, který se specializuje na úniky ohledně Huawei, naznačil, že řada Watch 4 bude mít tři modely. Pravděpodobně bude v této řadě alespoň jeden model s vestavěným LTE modemem, díky kterému budete moci přes zařízení volat. Výrobce do tohoto modelu dá i další hardwarové vymoženosti, jako NFC čip, kterým půjde platit, ale pravděpodobně jen v Číně. Dále bude v hodinkách dostupná Wi-Fi 4, modul GPS a bezdrátové nabíjení s výkonem až 5 wattů. Přesné mezigenerační rozdíly neznáme, ale očekáváme, že bychom se jich mohli brzy dočkat.

Bezesporu zajímavý bude i MateBook X Pro 2023, což je nová verze vlajkového notebooku od Huawei. Bude lehký, kompaktní a pokročilý skrze jeho výkon. O ten se bude starat procesor Intel Alder Lake-P. Displej by měl mít 14,2 palců s tím, že bude dotykový. Lidé, kteří technologie opravdu milují, tak z nového notebooku budou nadšeni. Je v tuto chvíli otázkou, jaké všechny nové funkce notebook bude mít, ale vypadá opravdu nadějně.

Vylepšený bude taky model MateBook E, což je zařízení 2v1. Aktuální verze má 12,4palcový OLED displej. Zařízení funguje jednoduše tak, že když vás už omrzí režim tabletu, tak k němu připojíte klávesnici a už z něj budete mít plnohodnotný notebook. Úplně novým produktem pak bude MatePad Air, u kterého můžeme očekávat, že se bude jednat o tablet s dostupným LTE připojením a velkou 8200mAh baterií. Jak už název napovídá, tak nadcházející MatePad bude lehký, protože od Air v názvu neočekáváme nic jiného.

Tato konference bude velmi důležitá pro čínského technologického giganta. O žádném z nadcházejících zařízení nevíme, zda bude představeno na globálním trhu, ale minimálně u nových notebooků a hodinek to očekáváme.

Autor: Adam Vilkus

Zdroj: gizchina.com

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hodnocení: 0

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *