Huawei P70 Art může dorazit s novou čipovou sadou Kirin

Huawei
Zdroj: Huawei

Huawei musel v minulosti čelit mnohým překážkám tak, aby nyní mohl představovat kvalitní smartphony vyrobené především v Číně. V dnešní době už v telefonu od něj nenajdete komponenty z jiných států. Jednou z výjimek je snad fotoaparát, kde se společnost pořád spoléhá na Sony, ač údajně některé modely z řady P70 přijdou se snímačem od OmniVision. Poslední dobou se s úniky o nadcházející vlajkové řadě roztrhl pytel, s čímž koreluje nejnovější únik o celé řadě P70.

Geekbench je benchmarková platforma, na které se hodnotí výkon telefonů v rámci jednoho a více jader. A nyní na ní unikly tři nové smartphony společnosti Huawei s čísly modelu – AL10, AL80 s AL00. První jmenovaný model je považován za základní Huawei P70. V testu s jedním jádrem obdržel 1243 bodů, zatímco v testu s více jádry získal 3840. Druhý smartphone v pořadí, pravděpodobně P70 Pro, získal 1348 a 4114 bodů.

Nový procesor od Huawei

Jednoznačně nejzajímavějším telefonem na uniklém seznamu je model MNA-AL00, který získal výrazně vyšší skóre než zbylé dva smartphony. V testu s jedním jádrem získal 1784 bodů a v testu s více jádry získal 4589 bodů. V tuto chvíli to vypadá tak, že se jedná o model P70 Art. Na základě výsledků je pravděpodobné, že dostane jinou čipovou sadu Kirin, a to lepší než má základní a Pro model. Tyto telefony obdrží Kirin 9000s, které známe z Huawei Mate 60 Pro. Má 12jádrové složení se dvěma hlavními výkonnými jádry, 6 výkonnými jádry a čtyřmi efektivními jádry.

Nicméně, P70 Art má čtyři jádra taktovaná na 2,02 GHz, tři jádra běžící na 2,75 GHz a jedno jádro běžící na 3,19 GHz. Z výpisu v Geekbench také víme, to, že dorazí s 12GB RAM. Podle leakera Digital Chat Station bude základní P70 podporovat satelitní zprávy BeiDou, zatímco model Pro a Art se dočkají podpory satelitních hovorů Tiantong 1.

Autor: Adam Vilkus

Zdroj: gizmochina.com, huaweicentral.com

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hodnocení: 1

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *