Huawei porazil Amazon v jeho baště. Jeho MatePad Paper předčil všechny

Huawei
Huawei MatePad Paper / Zdroj fotografie: Huawei

Amazon je již řadu let dominantním hráčem na trhu s e-knihami díky jeho široké škále modelů Kindle a velkou knihovnou s mnoha tituly celého světa. Nedávno se však dočkal porážky, protože Huawei jej vůbec poprvé v historii předčil s jeho nejnovějším tabletem na čtení. Jinými slovy, Huawei MatePad Paper své soupeře porazil v prodeji e-knih.

Huawei MatePad Paper je vysoce dobře hodnocený tablet se čtečkou elektronických knih, který si získal oblibu mezi spotřebiteli v Číně. Dokonce se stal nejprodávanějším tabletem pro čtení elektronických knih na čínském trhu s tím, že do konce třetího čtvrtletí roku 2022 se mu podařilo překonat Kindle od Amazonu. Tyto informace máme ze zprávy zveřejněné čínskou technologickou výzkumnou firmou RUNTO, která analyzovala údaje o prodejích tabletů se čtečkami elektronických knih ve třetím čtvrtletí roku 2022. Huawei MatePad Paper se v žebříčku nepřekvapivě umístil na prvním místě.

Podle nedávné zprávy se Huawei MatePad Paper rychle stal nejrychleji prodávaným tabletem pro čtení elektronických knih v Číně. Ve skutečnosti již překonal edici Kindle Youth od Amazonu, když se budeme bavit pouze o online prodeji. To se mu povedlo pouhé dva měsíce od uvedení na trh. i díky tomu se Huawei MatePad Paper umístil na nejvyšší příčce z hlediska kumulativních prodejů tabletů se čtečkami elektronických knih na čínském online trhu od března do konce třetího čtvrtletí roku 2022. Zařízení je nejprodávanějším dlouhou dobu, takže je pro mnoho zákazníků ideální volbou.

Huawei
MatePad Paper / Zdroj fotografie: Huawei

Produkt MatePad Paper byl za poslední tři měsíce nejprodávanějším tabletem na trhu. V květnu jeho prodej přesáhl 10 000 kusů, což z něj dělá jediný e-knižní tablet, kterého se prodalo přes 10 000 kusů online za jediný měsíc. MatePad Paper má 10,3palcový E Ink displej s poměrem obrazovky k tělu 86,3 %, rozlišením 1872 x 1404 pixelů a hustotou pixelů 227 PPI. Displej E-Ink je ideální pro čtení elektronických knih a dokumentů. Uvnitř něj naleznete novou čipovou sadou Kirin 820E, která poskytuje dostatek energie pro stabilní správu elektronických knih. MatePad Paper má 3625mAh baterii, kterou lze dobíjet 22,5W nabíječkou. Má 4 mikrofony a 2 reproduktory a zvuk je vylepšen pomocí zvukového efektu Huawei Histen 7.0. Pro co největší ochranu bychom na tomto modelu nalezli ještě snímač otisků prstů.

Autor: Adam Vilkus

Zdroj: gizmochina.com

Průměrné hodnocení 1 / 5. Počet hodnocení: 1

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *