Huawei představil chytrý displej s obnovovací frekvencí 288 Hz

Společnost Huawei ještě neskončila s výzkumem a vývojem zařízení s velkou obrazovkou. Představila novou elegantní a výkonnou televizi Smart Screen S6 Pro. Jeho design je téměř bez rámečků s 99% poměrem obrazovky k tělu. Zařízení je také o 36 % tenčí než jeho předchůdci, díky čemuž se opírá o pouhých 5 milimetrů od stěny.
Huawei láká na novou chytrou obrazovku S6 Pro s obnovovací frekvencí 288 Hz
Panel Super Mini LED na zařízení S6 Pro využívá vizuální engine Honghu společnosti Huawei. Tato technologie využívá stovky světelných zón ke zvýšení jasu a zajištění přesnějších barev pro větší kontrast.
Jeho obnovovací frekvence 288 Hz je dechberoucí, ale to se ani nedá srovnávat s pokročilými algoritmy umělé inteligence, které zvyšují čistotu pohybu pro skvěle plynulý obraz. Umělá inteligence také upravuje jas, kontrast a barvy v závislosti na tom, co se zobrazuje.

Vynikající herní funkce v kombinaci s úžasnou kvalitou zvuku
Huawei navrhl S6 Pro pro vynikající kvalitu zvuku. V zařízení je také zabudována technologie Huawei Audio Vivid pro vytvoření pohlcujícího 3D zvuku. Zařízení produkuje vynikající hluboké basy s frekvencí pod 60 Hz, což zvyšuje kvalitu zvuku při sledování filmů a hraní her,
Pro hráče je připraveno rozhraní zaměřené na hry a spolu s vysokou obnovovací frekvencí televizoru zaručuje nízkou latenci a plynulé hraní.

Výkon a chytré funkce
S6 Pro je vybaven čtyřjádrovým procesorem složeným ze 4 jader Cortex-A73, což mu umožňuje poměrně dobrý výkon. Má 4 GB operační paměti, 2 GB virtuálně rozšiřitelné operační paměti a 128GB úložiště.
Má kameru, která umožňuje zrcadlení obrazovky, a také sledování aktivit pro fitness, což je obzvlášť praktické při domácím cvičení.
Ceny a velikosti
Smart Screen S6 Pro se u společnosti Huawei dodává v rozmezí úhlopříček 65 až 98 palců. Ceny začínají na 900 dolarech a dosahují až 2 355 dolarů za největší verzi.
S6 Pro je ideální pro sledování filmů, hraní her a fitness díky vysoce kvalitnímu obrazu, grafice s umělou inteligencí a prostorovému zvuku.
Autor: Lukáš Drahozal
Zdroj: shiftdelete.net, notebookcheck.net