Sluchátka Huawei FreeBuds Pro 2 budou brzy představena

Huawei Freebuds Pro
Sluchátka FreeBuds Pro / Zdroj fotografie: Huawei

Společnost Huawei včera na svém Twitteru upozornila na uvedení nového příslušenství. Společnost výslovně neoznámila název zařízení, ale očekává se, že to budou sluchátka Huawei Freebuds Pro 2. Bude se jednat o vlajkovou loď druhé generace skutečně bezdrátových sluchátek od této čínské společnosti.

Upoutávka sdílená společností Huawei obsahuje obrázek, který naznačuje FreeBuds Pro 2. Obrázek ukázky je také v souladu s minulou zprávou od leakera Rolanda Quandta, který prozradil klíčové informace a rendery těchto sluchátek. Představení sluchátek FreeBuds Pro 2 je naplánované na 23.6.

Jak už víme, tak sluchátka FreeBuds Pro 2 bude vyvinut ve spolupráci s francouzským výrobcem reproduktorů Devialet. Každé sluchátko bude vybaveno dvěma reproduktory a bude dodáván s Hi-Res Audio a „Triple Adaptive Equalizer“. Připravované audio zařízení má mít aktivní potlačení hluku až do 47 dB. U sluchátek chystaných sluchátek se tvrdí, že poskytují šest hodin výdrže baterie bez ANC a čtyři hodiny s povolenou funkcí.

Huawei Freebuds Pro 2
Sluchátka FreeBuds Pro 2 / Zdroj fotografie: Huawei

Ohledně designu toho prozatím moc nevíme. I když popravdě neočekáváme, že se dočkáme nějaké výrazné změny. Ohledně barev se předpokládá, že Huawei zůstane věrné své barevné kombinaci. Proto budou sluchátka k dispozici ve třech barvách, tj. Blue Silver, Ceramic White a Frost Silver.

Autor: Lukáš Drahozal

Zdroj: gizmochina.com

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hodnocení: 0

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *