Huawei představil svá nová vlajková sluchátka s příznivou cenou

Huawei
Zdroj: Huawei

Huawei se stal postupem času velkým výrobcem elektroniky. Původně se věnoval pouze telekomunikacím, poté přešel na mobilní telefony a nyní se zaměřuje na mnoho odvětví. Včetně výroby vlastního vína či těžení uhlí.

Každopádně pořád platí to, že minimálně u nás v Česku je známý pro svá elektronická zařízení. S tím jde ruku v ruce také představení nových sluchátek Huawei Freebuds Pro 3, která jsou nástupcem Huawei Freebuds Pro 2.

Mezi dvě největší přednosti nových sluchátek patří vylepšená kvalita zvuku a pokročilých možností potlačení hluku. I další důležité aspekty sluchátek zaznamenaly vylepšení, což z nich dělá zajímavé zařízení pro další potencionální uživatele. Dokonce bychom mohli na základě specifikací zvažovat i přechod z loňského modelu. Až tolik změn nová sluchátka zaznamenala.

Huawei
Zdroj: Huawei

Ještě více o Huawei Freebuds Pro 3

Freebuds Pro 3 mají nový systém duálních měničů, díky které nabídnou čistší výšky a ještě více dunivé basy. To znamená, že nyní uslyšíte ještě lépe každý detail vaší oblíbené skladby s maximální přesností. O bezchybný zážitek se dále postará o také nový kodek LDAC. Tomu vděčíme za to, že sluchátka budou hrát s vysokou přesností a minimální ztráty zvuku. Další funkcí, která je v nových FreeBuds zcela nová, je Triple Adaptive EQ s podporou dalšího kodeku L2HC 2.0 Hi-Res.

Další funkcí, kterou uživatelé ocení, je technologie Dynamic ANC 3.0. Huawei tvrdí, že díky této technologie můžou sluchátka nabídnout ještě lepší potlačení hluku v rušných prostředích, jako je MHD. Nicméně vylepšené ANC není to jediné co zaznamenalo vylepšení. Tím dalším je také funkce Pure Voice 2.0. Díky ní vás všichni skvěle uslyší, i když budete v prostředí, kde je hodně rušno a velký hluk.

Výdrž baterie je neskutečných 31 hodin i s nabíjecím pouzdrem. To vám umožní poslouchat písničky dlouhou dobu i bez přístupu k elektřině. Designové úpravy jsou také znát, jelikož sluchátka mají nový tvar, který zajišťuje lepší pohodlí a vyšší stabilitu pro vaše uši.

V současné době FreeBuds Pro 3 seženeme pouze na evropském trhu, a to od 11. října za cenu okolo 200 EUR. Pochopitelně počítáme s tím, že budou i v Česku, ačkoli o nich nemáme ještě žádné informace.

Autor: Adam Vilkus

Zdroj: gizchina.com, huaweicentral.com

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hodnocení: 3

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *