Huawei uvádí napříč celým světem svá nová sluchátka

Sluchátka
Zdroj fotografie: Huawei

Minulý měsíc začal Huawei v Číně uvádět sluchátka Huawei Freebuds SE 2 s několika slibnými specifikacemi. A nyní nastal čas i pro nás – evropské zákazníky. Netrvalo totiž dlouho a čínská společnost se rozhodla vydat nová sluchátka napříč trhy celým světem.

Jedná se o nástupce loňského modelu FreeBuds SE s konektivitou Bluetooth 5.3 a dlouhou výdrží baterie, která slibuje až 40 hodin přehrávání. Dalším slibným parametrem sluchátek je nízká latence, takže zvuk by se oproti původnímu videu neměl téměř vůbec opožďovat. Design nových sluchátek je spíše minimalistický, nic na nich není přehnaného, a to se nám líbí.

FreeBuds SE 2 jsou klasická špuntová sluchátka do uší. Pokud tedy máte rádi tento design, tak by se vám měl Huawei zavděčit se vším všudy. Každé sluchátko váží pouhých 3,8 g s tím, že samotné nabíjecí pouzdro má váhu pouze 33 gramů. Huawei ve svých zajímavostech ke sluchátkům uvádí, že je přizpůsobil na základě 300 000 vzorků zvukovodů s ergonomickou analýzou založenou na simulaci. Každý uživatel by si měl přijít na své.

Nejnovější zařízení od Huawei využívá nejmodernější Bluetooth 5.3 s působivou výdrží jednoho sluchátka až 9 hodin na jedno nabití. Další skvělou vlastností sluchátek je to, že pokud je necháte nabíjet pouhých 10 minut, tak tím získáte až 3 hodiny výdrže. Když do celého procesu nabíjení započítáme i pouzdro, tak se výdrž pohybuje okolo 40 hodin.

Čínská společnost si s novými sluchátky opravdu vyhrála. Ta tak prošla 26 náročnými testy spolehlivosti, aby vám dokázala zajistit spolehlivý poslech hudby. Rovněž disponují ochranou proti prachu a stříkající vodě IP54, takže se nemusíte bát, že se by jim déšť ublížil. Na samotných sluchátcích jsou pak umístěna čidla, díky kterým budete moct danou písničku pozastavit nebo přeskočit.

V České republice cena nových sluchátek začíná na krásné cenovce 1 199 Kč. Jsou k dispozici v bílé a světlé modré barvě. Jejich dodání se očekává kolem 16. srpna.

Autor: Adam Vilkus

Zdroj: gizmochina.com

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hodnocení: 1

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *