AppGallery otevírá ve spolupráci s vyhledávačem Opera svět kryptoměn pro uživatele Huawei

AppGallery
Autor fotografie: Eugenio Cuppone / Zdroj fotografie: Pixabay

Majitelé zařízení Huawei, kteří hledají přístup ke světu Web3, internetu budoucnosti, s decentralizovanými daty a krypto měnami, mohou využívat Opera Crypto Browser. V AppGallery uživatelé mimo jiné najdou populární aplikace, online spojení, hry i přístup do metaversu.

Vyhledávač kryptoměn od Opery přichází s integrovanou funkcí, která dovoluje uživatelům nakupovat řadu krypto měn založených na několika různých blockchainech. To zahrnuje Bitcoin, Ethereum, BNB a Polygon, nákup NFT a nepřetržitou možnost sledování jejich vývoje.

Dále také drží krok s novinkami ve světě Web3, naučným obsahem a nabízí události a podcasty, díky kterým je Crypto Corner o to užitečnější. Zákazníci Huawei tak získávají možnost mnohem bezpečnějšího a rychlejšího nakupování krypto měn na svých smartphonech.

Jedná se skutečně o nečekaný krok v tomto odvětví. Poslední dobou stále slýcháme o různé regulaci kryptoměn, a tady to vypadá na přesný opak. Jsem rád, že se společnost Huawei nebojí v tomto směru experimentovat, a společně se společností Opera přinášejí něco zcela nového.

AppGallery

AppGallery je oficiální distributor aplikací pro zařízení značky Huawei sestávající z 18 kategorií na celém světě. Díky tomu může tento nástroj být využívaný napříč chytrými zařízeními bezpečně, kdykoli a kdekoli.

Jako jedna z top 3 světových platforem na distribuci aplikací, AppGallery nabízí širokou škálu světových i lokálních aplikací napříč kategoriemi včetně navigace, vyhledávání dopravy, novinek, sociálních médií, financí, zábavy a dalších. AppGallery je dostupná ve více než 170 zemích světa a používá ji měsíčně 580 milionů aktivních uživatelů a 6 milionů registrovaných vývojářů.

Autor: Lukáš Drahozal

Zdroj: Svět Huawei, appgallery.com

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hodnocení: 0

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *