Huawei v Istanbulu představil novou generaci špičkových produktů.

Huawei
Zdroj fotografie: Huawei

Huawei 23. června v Istanbulu představil klíčovou strategii společnosti a řadu nových produktů včetně nového skládacího smartphonu Mate Xs 2, 16palcových notebooků MateBook D 16 a 16s, prvního tabletu s e-ink obrazovkou MatePad Paper, nové přírůstky do rodiny chytrých telefonů Nova – Nova Y70 a Nova Y90 a nejnovější sluchátka FreeBuds Pro 2.

Huawei tak vytvořil výkonný ekosystém produktů, které mohou poskytnout bezproblémový život s umělou inteligencí. Strategie společnosti se zaměřuje na šest hlavních oblastí – inovace chytrých telefonů, produkty mimo kategorii chytrých telefonů, HMS ekosystém, B2B podnikání a řešení pro automobily a chytré domácnosti.


Společnost Huawei se zavázala k neustálým inovacím a přinášení digitálního světa každému člověku, rodině a organizaci. Udržujeme proto vysoké investice do výzkumu, vývoje a marketingu pro různé kategorie. Chceme spotřebitelům poskytovat revoluční inovace a neustále být lídrem v  odvětví,” řekl Derek Yu, prezident Huawei Consumer Business Group pro střední a východní Evropu, severskou oblast a Kanadu.


Vlajková loď – skládací smartphone Huawei Mate Xs 2

Jedním z hlavních produktů, které Huawei v Istanbulu představil, byl produkt z rodiny chytrých telefonů – skládací Huawei Mate Xs 2 s ultralehkým a ultratenkým tělem. Tento telefon představuje milník v historii Huawei. Po rozložení se obrazovka smartphonu stane plochou a hladkou, což uživatelům přináší působivější skládací zážitek, ideální pro zábavu a práci. Vybaven je také dalšími špičkovými funkcemi jako je 50 Mpx True-Chroma kamera s podporou Huawei XD Optics, která posouvá mobilní fotografie o level výš.  Nový smartphone se může pochlubit také 4 600 mAh baterií podporující 66W ultra rychlé nabíjení.

Huawei
Huawei Mate Xs 2 / Zdroj fotografie: Huawei

Na akci byly představeny také nové chytré telefony z řady Nova – Nova Y70 a Nova Y90. Nova Y70 uživatele překvapí výkonnou 6 000 mAh baterii, která vyžaduje nabíjení pouze dvakrát týdně. Nova Y90 disponuje 40W rychlonabíjením. Za pouhých 30 minut se nabije na 53 %. Obě zařízení zajišťují pohodlné používání díky velkým displejům, přičemž Nova Y90 disponuje 6,7placovým bezrámečkovým širokoúhlým displejem a Nova Y70 6,75palcovým širokoúhlým displejem. V kombinaci s výjimečnými fotografickými schopnostmi, stylovým designem a velkým úložným prostorem tvoří tato zařízení prvotřídní smartphony.

MateBook D 16 & 16s: ideální notebooky pro práci, studium i zábavu

Velký nárůst práce z domova si všimla i společnost Huawei, která do svého portfolia notebooků přišla s nejnovějšími přírůstky, které se pyšní 16palcovým širokoúhlým displejem. V Istanbulu představila notebooky MateBook D 16 a Huawei MateBook 16s disponující velkým displejem nahrazující velký monitor, který k práci využívá mnoho lidí. Laptopy nabízí dostatek prostoru pro práci a usnadňují správu mnoho úkolů najednou. Řada MateBook je poháněna procesorem Intel Core řady H 12. generace s TDP až 40W, dvoukanálovou pamětí RAM a vysokorychlostním diskem SSD, který efektivně a bezchybně zvládá multitasking a složité použití jako je analýza dat, kompilace kódů, otevírání více webových stránek, grafů, cit uživatelům umožňuje snadněji prohlížet obsah na větší zobrazovací ploše, aniž by museli dělat kompromisy v jiných aspektech, jako je výkon. Huawei s modely D 16 a 16s ještě více zjednodušuje bezproblémové používání mezi zařízeními, a to díky správě souborů na více zařízeních, snadným přenosem souborů mezi počítačem, telefonem a tabletem. Uživatelé mohou být produktivní i na cestách díky ultralehkému kovovému tělu s hmotností podobnou tradičním 15,6palcovým laptopům.

Huawei
Huawei MateBook 16 / Zdroj fotografie: Huawei

Huawei na trh uvedl také svůj první e-ink table MatePad Paper, který je ideální pro každého, kdo pracuje v kreativním oboru a oceňuje svobodu pracovat odkudkoli. MatePad Paper je navržen tak, aby byl přenosný, vyniká svým tenkým tělem a nízkou hmotností přibližně 360 gramů. Je vybaven 10,3palcovým širokoúhlým displejem, který uživatelům nabízí komfort při čtení knih, emailů či zpráv. Jde o první e-ink tablet, který disponuje TÜV Rheinland Paper Like Display certifikací. Jedinečná kombinace obrazovky a pera umožňuje zažít pocit jako při psaní na papír a ponořit se tak do práce.

Huawei FreeBuds Pro 2: první sluchátka s vysokým rozlišením zvuku a duálním zvukovým systémem TWS

V kategorii audio uvedla čínská společnost sluchátka, která potěší všechny fanoušky křišťálově čistého zvuku. Sluchátka FreeBuds Pro 2 vynikají výbornou kvalitou zvuku, kterého je dosaženo díky systému Dual Sound. Sluchátka využívají dva integrované čipy digitálně-analogových převodníků a čtyřmagnetický dynamický ovladač s pokročilou frekvenční crossover technologií umožňující rozeznávat mezi vysokou a nízkou frekvencí. FreeBuds Pro 2 přináší nejčistší kvalitu zvuku a jsou vybaveny prvním systémem Triple MIC ANS TWS, který je schopen poskytnou o 15 % více možností snížení okolního hluku v porovnání s předchozím modelem. V určitých chvílích je možné dosáhnout až 47 dB hloubky redukce hluku. Sluchátka jsou také vybaveny třemi dynamickými algoritmy pro optimalizaci poslechu zvuku, které jsou schopny detekovat změny hlasitosti, rozdíly ve struktuře zvukovodu a změny stavu nošení v reálném čase. Podporují také přístup All Scenario Seamless AI Life díky čemuž jsou kompatibilní s jakýmkoli operačním systémem.

Huawei
Huawei FreeBuds Pro 2 / Zdroj fotografie: Huawei

Ceny vybraných produktů:

  • nova Y70 – 3999 Kč
  • nova Y90 – 5499 Kč
  • FreeBuds Pro 2 – 4999 Kč

Autor: Lukáš Drahozal

Zdroj: Svět Huawei, gsmarena.com

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hodnocení: 0

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *