Huawei uvedl na trh novou verzi svého skládacího smartphonu

Huawei
Model P50 Pocket / Zdroj fotografie: Huawei

Huawei už má určitou tradici v uvádění zajímavých telefonů na trh. Jejich designy jsou vždy neotřelé a opravdu speciální. V tom vás utvrdí i nejnovější vydání skládacího telefonu Huawei Pocket S. Ten je vydán v kooperaci se sadou rtěnek Guerlain Prestige Gem. Potěší tedy především dámy, které rtěnky používají.

Nová verze nese název Pocket S 520 s tím, že byla uvedena v dárkovém balení. To obsahuje samozřejmě dárkovou krabičku, samotný smartphone a rtěnku v odstínu Sakura Pink a sadu Guerlain Prestige Gem Lipstick. V samotné sadě pak nalezneme rtěnky Guerlain Prestige Gem Lipstick 214 a Prestige Gem Lipstick Cover Dai in Pink Butterfly Pattern.

Bohužel je nepravděpodobné, že bychom se podobné sady dočkali i na globálním trhu. Huawei vyjma modelů Mate RS Porsche Design nechává vše pro uživatele v Číně. Ani cena ještě není známá, ale víme, že se smartphone začne prodávat 11. května na oficiálním obchodě od Tmall. Telefonu dodává vysoký výkon procesor Qualcomm Snapdragon 778G 4G, kterému k odvodu tepla slouží adaptivní grafenová jednotka. OLED displej má velikost 6,9 palců s rozlišením 2790 x 1188 pixelů a vysokou obnovovací frekvencí 120 HZ. Jeho dotyková vzorkovací frekvence je 300 Hz s podporou 1,07 miliardy barev a širokým barevným gamutem P3. Pod kruhovým modulem fotoaparátu nalezneme malý 1,04palcový kruhový OLED displej sloužící k zobrazování různých notifikací či počasí.

Huawei
Skládací telefon ve speciální edici / Zdroj fotografie: Huawei

Ač možná budete překvapeni, tak se nejedná o první produkt společnosti Huawei s tématem rtěnky. Vůbec tím prvním byla sluchátka Huawei FreeBuds Lipstick, která jsou dostupná i v České republice, bohužel, za vyšší cenu. Mými nejoblíbenějšími produkty v rámci nějaké edice jsou rozhodně smartphony v designu RS Porsche. Ten byl pro Huawei vždy typický, takže jeho návrat v řadě Mate 50 mě opravdu potěšil.

Autor: Adam Vilkus

Zdroj: gizmochina.com

Průměrné hodnocení 4 / 5. Počet hodnocení: 1

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *