Huawei uvedl na trh nový smartphone podobající se jeho vlajkovým modelům

Enjoy 70s
Zdroj: Huawei

Jednu dobu Huawei vydával nové smartphony jen v omezeném v režimu, ale tyto časy už naštěstí skončily, a tak se může značka soustředit na uvádění stále nových a lepších telefonů, než byly ty předchozí. V prosinci minulý rok čínský gigant představil model Enjoy 70 s čipem Kirin 710A. Poté jej v lednu následoval model Pro se Snapdragonem 680 a jakoby to bylo málo, tak v únoru jsme se dočkali modelu Enjoy 70z. A včera Huawei uvedl v pořadí již čtvrtý telefon do řady Enjoy 70 s názvem Enjoy 70s.

Enjoy 70s je zařízení patřící do nižší střední třídy a tomu taky odpovídají jeho specifikace. Přichází s 6,75palcovým IPS LCD panelem a kapkovitým výřezem. Mnohem zajímavější je jeho zadní strana, protože modul fotoaparátu vypadá velmi podobně modelu Pura 70 a je v podstatě totožný s modelem P60 Pro. Až na to, že má jinou barvu a v dolní čočce LED blesk namísto fotoaparátu.

Enjoy 70s má fyzické tlačítko

Displej nového smartphonu nabízí HD+ rozlišení 1600×720 pixelů a obnovovací frekvencí 90 Hz. Zařízení je vybaveno bočním snímačem otisků prstů, který se nachází v tlačítku napájení. Další zajímavostí je, že má vyhrazené fyzické tlačítko pro spouštění nejčastěji používaných aplikací. Uživatel si jej můžete nastavit podle svých preferencí. S tímto tlačítkem moc telefonů nevychází. Poslední model od čínské společnosti, který tím disponoval, byl snad Huawei Y5 II z roku 2016.

Na přední straně má Enjoy 70s 8Mpx selfie snímač a na zadní zase 50Mpx hlavní snímač a 2Mpx makro objektiv. Telefon běží na systému HarmonyOS 4 ihned po vybalení z krabice. Uvnitř samotného zařízení se nachází čip Kirin 710A v kombinaci s 6000mAh baterií podporující 22,5W rychlé nabíjení. A na konec – telefon se dodává s 8GB RAM a 128GB nebo 256GB interním úložištěm. Jeho cena se pohybuje okolo 165 USD. Jako je to u řady Enjoy zvykem, tak zůstane exkluzivní pouze pro Čínu.

Autor: Adam Vilkus

Zdroj: gizmochina.com, huaweicentral.com

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hodnocení: 5

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *