Huawei v Barceloně představí víc než jen řadu hodinek Watch GT4

Huawei
Zdroj fotografie: Svět Huawei

Řada hodinek Watch GT je populární. Největší slávu si získal model Watch GT2, který proslul svým designem a dlouhou výdrží. Ačkoli je to 4 roky starý model, tak jej i v dnešní době hodně lidí vlastní. Tento rok vyjde už Watch GT4, a to konkrétně v evropské Barceloně již 14. září. A ačkoli jsme věděli, že Huawei Watch GT4 představí, tak jsme neměli ani nejmenší tušení o tom, že těch hodinek bude ještě víc.

Čínská společnost na svém Twitteru zveřejnila nový příspěvek. Je v něm zjevná nějaká silueta tajemných nových hodinek. Ze siluety víme, že nové hodinky budou mít prémiový design černé a zlaté barvy. Tato kombinace vypadá sama o sobě nádherně, ale když to bude v podání čínského giganta, tak můžeme očekávat ještě něco více.

V tuto chvíli o tajemných hodinkách vůbec nic nevíme. To se však nedá říct o řadě GT4, o které už nějaké informace máme. Díky webu WinFuture víme, že ženská varianta hodinek bude mít obvod řemínku 41 mm, zatímco mužská verze bude mít 46 mm. Jejich cena se bude pohybovat od 249 do 399 EUR. Nové hodinky tedy nebudou úplně levnou záležitostí, ale ani moc drahou oproti řadě Watch 4. Rovněž se dočkáme několika různých designů, které uspokojí všechny potencionální uživatele.

Dále čínská společnost zdůraznila svůj závazek prezentovat luxusní estetický design s tím, že je odhodlaná vytvářet vizuálně přitažlivá zařízení. Ostatně, to už v minulosti potvrdila mnohokrát např. s již zmíněnou řadou Watch GT2.

Nyní je mnoho lidí natěšených na nové hodinky, od kterých ani nevíme název. Huawei nás zahalil do tajemna, a my se tak v Barceloně budeme mít na co těšit. V posledních letech začíná vytvářet silný tlak na trhu s hodinkami poté, co se jeho hlavním soupeřem stál Samsung a Apple s tím, že jsou obě společnosti ještě o dost úspěšnější.

Autor: Adam Vilkus

Zdroj: gizmochina.com, ithome.com

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hodnocení: 3

Zatím nehodnoceno.

3 komentářů

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *