Unikl render tabletu Huawei MatePad Pro 11

Huawei MatePad Pro
Loňský Huawei MatePad 12.6 / Zdroj fotografie: Huawei

Huawei nedávno uvedl, že na jeho nejbližší konferenci bude představen Huawei MatePad Pro 11, která se bude konat za pár dní v Číně. Na této konferenci se také poprvé světu ukáže HarmonyOS 3.0, které má konkurovat Androidu a iOS ještě více než doposud. Uvidíme, jak to bude vypadat, ale věříme tomu, že nejnovější Harmony už bude alespoň částečnou konkurencí.

Již delší dobu jsme očekávali nějaké úniky či rendery ohledně nadcházejících zařízení, a teď je tady máme. Konkrétně máme render tabletu Huawei MatePad Pro 11, který vypadá docela obyčejně. S renderem přišel spolehlivý leaker TEME, takže bych se vůbec nebál toho, že podoba tabletu nakonec bude v realitě jiná.


Bude se Vás také zajímat:


Jak můžeme na obrázku vidět, tak nejzajímavější je na novém tabletu jeho modul fotoaparátu. Dostal totiž modul, který je spíše typický pro smartphony řady Mate. Je celý kulatý a jsou v něm zabudovány dva snímače. Mi upřímně to přijde jako zbytečnost, jelikož to zbytečně zabírá větší plochu zad, a tak je větší šance, že si to poškrábete, ale to je zas na zvážení každého z vás. Na mě tento tablet působí tím stylem, že Huawei prostě chce, abyste byli za každou cenu rozpoznatelní, což je docela fajn.

Autor: RODENT950

Očekáváme, že tento tablet bude podporovat inteligentní příslušenství jako inteligentní stylus nebo chytrou klávesnici zaměřenou na vyšší produktivitu uživatelů. Je pravděpodobné, že nové zařízení společnosti Huawei dorazí s integrovaným HarmonyOS 3.0, protože obě dvě věci budou na trh uvedeny společně. Rovněž se zdá, že bude těžit z nového ekosystému, který by mu měl přinést nové možnosti.

Bohužel nic dalšího o tomto tabletu nevíme, ale dá se očekávat, že časem se něčeho nového dočkáme, ale do té doby si budeme muset počkat. V souvisejících zprávách nedávno unikly podrobnosti o rychlosti nabíjení MatePadu Pro (2022), ale to je vše. Byla by škoda, kdybychom museli čekat až na konferenci, a jak to vnímáte vy? Jste také tak natěšeni na nové možnosti, která nám Huawei nabídne?

Autor: Adam Vilkus

Zdroj: gizmochina.com

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hodnocení: 0

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *