Huawei Watch 3 a GT 3 Pro dostávají aktualizaci vylepšující funkce

Huawei Watch
Zdroj: Huawei

Nedávno byla vydána řada nových aktualizací softwaru pro hodinky Huawei Watch 3 a Watch GT 3 Pro a evropští uživatelé dostávají tento nový software s významnými aktualizacemi vylepšujícími funkce.

Pokud jde o firmware, aktualizace pro Watch 3 přichází s HarmonyOS 2.1.0.239 a má ideální velikost balíčku 160 MB. V rychlosti se podíváme na seznam změn.


Seznam změn:

    Tato aktualizace optimalizuje rychlost určování polohy a přesnost trasy venkovního tréninku pro konkrétní situace.


Na druhou stranu, hodinky Watch GT 3 Pro dostávají vylepšení nových funkcí se systémem HarmonyOS 2.1.0.417 a přichází s balíčkem o velikosti 94,4 MB. Níže si můžete prohlédnout jeho seznam změn.

Tato aktualizace přidává podporu hodnocení schopnosti běhu a optimalizuje měření pro běh v interiéru.


Nenechte si ujít:


[Optimalizace]

    Přidána podpora indexu běžeckých schopností pro běhání uvnitř budov.

    Optimalizována funkce Alarm a zvýšen maximální počet alarmů na 10.


    Doporučujeme nejprve aktualizovat aplikaci Huawei Health na nejnovější verzi v obchodě s aplikacemi. Během aktualizace musí být navázáno připojení Bluetooth. Pokud se aktualizace nezdaří, zkuste ji provést znovu. Může trvat nějakou dobu než se nositelné zařízení aktualizuje. Počkejte, dokud nedoběhne ukazatel průběhu aktualizace. Po dokončení aktualizace se zařízení automaticky restartuje.

    V případě jakéhokoli problému během používání zavolejte na horkou linku zákaznického centra Huawei nebo navštivte zákaznické centrum Huawei. Pro vaši informaci, tyto dva softwary vydané pro hodinky Huawei Watch 3 a Watch GT 3 Pro přicházejí s vylepšením funkcí a doporučujeme vám je pro vaše chytré hodinky nainstalovat, jakmile dorazí.

Autor: Lukáš Drahozal

Zdroj: huaweiportal.com

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hodnocení: 0

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *