Huawei na trh uvede pouzdro, které vám z 4G telefonu udělá 5G telefon

Kryt na Huawei Mate 40 Pro / Zdroj fotografie: Svět Huawei

Kvůli sankcím, už dlouhodobě nemůže Huawei používat 5G komponenty ve svých zařízeních, nicméně, teď to vypadá, že tomu přišel aspoň trochu na kloub. Momentálně má společnost ve vývoji pouzdro na telefon, které vám z vašeho pouhého 4G telefonu udělá 5G telefon. A to jen jeho pouhým připojením.

Podle informací pocházejících od známého tipstera ze sociální sítě Weibo má Huawei řešení, které by v jeho 4G telefonech umožnilo používání 5G technologie pouhou instalací pouzdra na telefon. Účinnost tohoto pouzdra však nebyla změřena a je pořád neznámá. Časem se určitě o tomto dozvíme více. Jen přeci, když je pouzdro ve vývoji, tak by to stejně nebyly plnohodnotné informace.

Tipster dále naznačil, že tohle řešení nebude ani zdaleka tak výkonné jako integrovaná čipová sada 5G přímo do zařízení, ale zároveň je pořad mít lepší alespoň něco než vůbec nic. V současné době společnost Huawei neodhalila žádné oficiální podrobnosti a ani nepotvrdila uvedení takového produktu na trh. Musíme si počkat na další informace, které nám čínský technologický gigant přinese. Očekáváme, že by ty mohlo být relativně brzy.

Tipster také sdílel foto pouzdra, které má vzadu velký výřez pro fotoaparáty značně podobný tomu z řady Huawei P50. Je pravděpodobné, že bude větší i těžší než běžná pouzdra a zároveň bude mít hezčí design. Nemáme žádné informace o tom, kdy bychom se takového pouzdra mohli dočkat, ale věříme tomu, že to bude dříve než do uvedení řady Mate 50. Nedávalo by totiž moc smysl, aby Huawei pracoval na pouzdru pro řadu P50, kdyby už v té době vyšel Mate 50.

Jaký názor máte na tohle pouzdro vy? Koupili byste si ho, jen abyste měli 5G ve vašem telefonu nebo ne?

Autor: Adam Vilkus

Zdroj: gizchina.com

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hodnocení: 0

Zatím nehodnoceno.

Štítky:, ,

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *