Máme první podrobnosti o řadách Huawei P60 a Mate 60

Huawei P60
Huawei P50 Pro / Zdroj fotografie: Svět Huawei

Řada Huawei Mate 50 debutovala před několika měsíci. Její nástupce by měl dorazit až v září 2023, ale i přesto už o ní máme první informace. V nejnovějším úniku jsme se dozvěděli, že Mate 60 bude mít nejspíše pouze 4G procesor od Qualcommu. Dočkali jsme se i nějakých podrobností o řadě Huawei P60, která vypadá rovněž nadmíru zajímavě.

Leaker Rodent950 tvrdí, že Huawei P60 a Mate 60 budou poháněny čipovými sadami od Qualcommu. Řada P60, jejíž debut se očekává začátkem příštího roku, má údajně mít čipovou sadu Qualcomm Snapdragon 8 Plus Gen 1 4G. Únik dále naznačil, že řada P60 brzy vstoupí do fáze sériové výroby.

Další vlajková řada v podobě Mate 60 je vybavena čipovou sadou s modelovým číslem SM285, což je pravděpodobně pouze 4G verze Snapdragonu 8 Gen 2. Jak jsem již zmiňoval, řada Mate 60 dorazí až na podzim příštího roku.


Nenechte si ujít:


Nedávná zpráva odhalila specifikace a design základního Huawei P60. Od toho očekáváme, že telefon bude mít objektiv s proměnlivou světelností, která byla poprvé představena u modelu Mate 50. Alespoň bychom se mohli dočkat vylepšeného 64MPx teleobjektivu.

Na přední straně zařízení by mohla být umístěna duální selfie kamera, která bude mít nejspíše tvar pilulky, který se nám poprvé ukázal na řadě Huawei P40 v roce 2019. Na zadní straně očekáváme, že zařízení bude mít ty stejné kruhové moduly, které byly na řadě Huawei P50. Ten vrchní by mohl dva velké senzory a spodní LED blesk a další fotoaparát.

Prozatím nevíme, kolik smartphonů bude řada P60 mít, ale myslíme, že by to mohly být dva modely, základní varianta a varianta Pro jako každý rok. Více bychom se měli dozvědět v následujících týdnech, vzhledem k tomu, že se blíží pomalu a jistě uvedení na trh.

Těšíte se na novou řadu P60? Já osobně ano, jelikož řada P je mou nejoblíbenější ze všech.

Autor: Adam Vilkus

Zdroj: gizchina.com

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hodnocení: 0

Zatím nehodnoceno.

Štítky:, ,

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *