Huawei Watch GT Runner dostávají první aktualizaci softwaru pro globální uživatele

Huawei Watch GT Runner / Autor fotografie: Lukáš Drahozal

Huawei Watch GT Runner, které byly poprvé představeny v listopadu 2021 a globálně uvedeny na trh začátkem tohoto roku, obdržely první aktualizaci pro uživatele mimo Čínu. Nedávno jsme o těchto hodinkách dělali recenzi, kterou si můžete přečíst zde.

Podle zpráv z Huaweicentral je aktualizace dodávána s verzí firmwaru 2.1.0.129 a má velikost 61,3 MB. Podle webu aktualizace přináší podporu pro odpovídání aplikacím třetích stran, jako je WeChat. Dále vylepšuje zážitek z poslechu hudby Huawei a celkově zlepšuje stabilizaci systému. Opravuje také problém s animací nabíjení nalezenou u některých jednotek podobných řadě Huawei Watch GT 3.

Před zahájením procesu aktualizace se ujistěte, že je Bluetooth připojeno k vašemu smartphonu a po celou dobu bude připojeno. Udržujte zařízení nabité alespoň na 30 % a proces nezastavujte a ani nepřerušujte, dokud nebude aktualizace hotova.

Huawei Watch GT Runner mají 1,43palcový kulatý AMOLED displej a běží na HarmonyOS, které přináší podporu pro různé aplikace třetích stran. Dodávají se se snímačem tepové frekvence TruSeen 5.0 Plus od Huawei, podporou 100+ tréninkových režimů, celodenním sledováním SpO2 a běžeckým trenérem řízeným umělou inteligencí.

K dispozici jsou také analytické funkce Huawei TruSport, jako je index běžeckých schopností (RAI) a profesionální běžecký program. Společnost Huawei slibuje výdrž baterie až 14 dní při běžném používání a přibližně 7 dní při intenzivním používání.

Tyto hodinky jsou zaměřené na běžče, takže jsou určeny pro omezenou sortu lidí, ale i přesto věřím, že budou slavit úspěch nejenom u nás, ale i ve světě. Pořídili byste si takové hodinky, nebo byste raději dali přednost klasice jako Huawei Watch GT 2?

Autor: Adam Vilkus

Zdroj: gizmochina.com

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hodnocení: 0

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *