Huawei Watch Ultimate přicházejí na náš trh. Hodinky, které se nebojí žádné výzvy

Huawei Watch Ultimate
Zdroj: Huawei

Společnost Huawei na český trh oficiálně přináší snad nejvíce očekávané chytré hodinky Huawei Watch Ultimate. V těchto hodinkách se propojují nejnovější inovace a funkce s luxusním designem. Poprvé byly chytré hodinky zasazeny do kovového pouzdra ze zirkonové slitiny, díky kterému jsou silnější a odolnější než běžné hodinky. Speciální konstrukce navíc umožňuje potápění do hloubky až 110 metrů. Huawei Watch Ultimate je možné objednat v předprodeji od dnešního dne až do 16. dubna. Navíc k nim dostanete zdarma bezdrátová sluchátka Huawei FreeBuds Pro 2.

Huawei Watch Ultimate
Zdroj: Huawei

Neodolatelný design

Pouzdro hodinek Huawei Watch Ultimate bylo vytvořeny ze zirkonové slitiny. Je to zcela poprvé, co se tento materiál, standardně používaný pouze pro klasické luxusní hodinky, použil při výrobě chytrých hodinek. Díky tomu se mohou pochlubit elegantním vzhledem, který uspokojí milovníky módy a praktičnosti. Díky němu jsou 4,5krát silnější a 2,5krát tvrdší než z nerezové oceli. Vydrží tak v extrémních podmínkách při náročném sportu a zároveň vypadají skvěle i na luxusní večeři či na schůzce. A to i díky vkusným barevným variantám.

Modré provedení Voyage Blue ztělesňuje sílu divokých moří. Černá verze Expedition Black srší odvahou a sebedůvěrou. Propracované ciferníky ukazují čas ve 24 časových pásmech, což obchodníkům výrazně usnadňuje sledovat čas bez zbytečného počítání, ať už jsou kdekoli. Mezi ciferníky lze přepínat podle potřeby. Na sport se hodí funkční a na schůzku zase designový.

Díky tenkému a flexibilnímu AMOLED panelu s vysoce pevným safírovým sklem jsou Huawei Watch Ultimate odolné vůči opotřebení. Řemínek u barevné varianty Voyage Blue je vyrobený z tvrdé titanové slitiny, která má dvojnásobnou odolnost oproti nerezové oceli a je mnohem lehčí, navíc je v balení přidán řemínek z hydrogenované nitrilové pryže (HNBR). 3D otočná korunka, funkční tlačítko a tlačítko Assist napodobují designový styl tradičních hodinek, ale ukrývají spoustu chytrých funkcí navíc.

Huawei Watch Ultimate
Zdroj: Huawei

Potápění až do hloubky 110 metrů

Patentovaná voděodolná konstrukce s 16 strukturami umožňuje odolat extrémnímu tlaku v hloubce. Hodinky mají certifikát ISO 22810 na voděodolnost a testy potápěčského vybavení EN13319. Při ponoření do hloubky 110 metrů vydrží 24 hodin.

Uživatelé si mohou vybrat ze čtyř režimů potápění: rekreační, technické, volné a měření nastavení volného ponoru. Data jsou sledována pomocí Bühlmannova dekompresního algoritmu, díky kterému uživatelé dostávají návrhy a upozornění v reálném čase. Lze také nastavit více než 20 připomínek, které potápění ještě více zjednoduší.

Huawei Watch Ultimate
Zdroj: Huawei

Režim Expedice potěší milovníky přírody

Příroda poskytuje klid, ale zároveň je plná nástrah a překážek. Pobyty v přírodě mohou trvat několik dní, a to vyžaduje dlouhotrvající výdrž baterie hodinek. Huawei Watch Ultimate nabízí zcela nový režim expedice, který uspokojí milovníky outdooru. Díky perfektně vyvinutým funkcím pro určování polohy podporují profesionální zobrazení dat z venkovního průzkumu, měří kyslík v krvi a zaznamenávají pohyb uživatele.

Komplexní sada pro sledování zdraví

Huawei Watch Ultimate umožňují uživatelům vylepšenou analýzu EKG s certifikací CE MDR, upozorňují na nepravidelný srdeční tep, přesně screenují rizika arteriosklerózy, měří SpO2 (okysličení krve), sledují spánek a měří stres. Díky tomu se mohou uživatelé spolehnout, že se jim dostává nejkomplexnější a nejprofesionálnější sady zdraví od Huawei.

Aby uživatelé mohli mít hodinky na ruce celý den, mají uzpůsobenou výdrž baterie, která umožňuje běžné používání až 2 týdny v kuse. Naplno se nabijí do 60 minut. Samozřejmostí jsou chytré funkce jako Bluetooth volání, rychlé odpovědi, přehrávání hudby, nastavení notifikací a širokou kompatibilitu napříč různými smartphony Android i iOS.

Huawei Watch Ultimate seženete v předprodeji již dnes, od 3. do 16. dubna. Při objednávce navíc získáte bezdrátová sluchátka FreeBuds Pro 2 jako dárek. K dostání jsou například na oficiálních stránkách výrobce i u dalších prodejců.

Doporučená maloobchodní cena černé varianty Expedition Black je 17 999 Kč, verze Voyage Blue se prodává za 21 999 Kč.

Konkurence jako šafránu

Hlavním konkurentem těchto chytrých extrémních hodinek je model Apple Watch Ultra. Huawei se rozhodl vyrobit plnohodnotného konkurenta, aby se mohl utkat se společností Apple v tomto specifickém odvětví. Apple v tomto segmentu zrovna nejlépe nepochodil, a v mnoha ohledech byl i spíše značným zklamáním. Jak tomu bude u Huawei si budeme muset počkat na první recenze.

Autor: Lukáš Drahozal

Zdroj: Svět Huawei, gsmarena.com

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hodnocení: 0

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *