Instagram omezuje své služby. V současnosti odstranil některé přidružené aplikace

Autor fotografie: StockSnap / Zdroj fotografie: Pixabay

Situace na trhu se mění každý den, to vám řekne každý zkušený obchodník. Změny se nevyhýbají ani původním aplikacím, které máme na svých mobilních telefonech. Proto se občas stane, že vývojáři mnohdy ukončí podporu svých aplikací, případně je odstraní úplně. To je přesně tento případ, a uživatelé už si aplikace znova nestáhnou. Řeč je o aplikacích Bumerang a Hyperlapse.

Jinými slovy, obě tyto aplikace již nejsou dostupné na zařízeních iOS ani Android. Mnoho uživatelů Twitteru zjistilo, že platforma sociálních médií odstranila obě aplikace z obchodů s aplikacemi. Nedávno značka vlastněná společností Meta také oznámila, že ukončuje svou samostatnou aplikaci pro IGTV. Bylo to především kvůli plánu Instagramu přesunout své zaměření na jednu hlavní aplikaci, nikoli na spoustu menších.

Kromě toho společnost již léta integrovala platformu IGTV do primární aplikace. Podobně Boomerang a Hyperlapse byly vždy funkcemi hlavní aplikace. Není tedy žádným překvapením, že platforma sociálních médií tiše ukončila obě aplikace. Ty byly původně uvedeny na trh v době, kdy řada smartphonů měla omezený výkon. Měli jste tedy samostatnou aplikaci věnovanou pouze funkci Bumerang a Hyperlapse.

Navzdory tomu, že samostatné aplikace nabízejí celkově lepší bumerangový efekt nebo časosběrné nahrávání, jsou tyto funkce již nějakou dobu k dispozici v hlavní aplikaci. Na druhou stranu aplikace Instagram’s Layout je stále k dispozici ke stažení. Tato aplikace pomáhá při vytváření fotografických koláží, ale společnosti by nemělo trvat příliš dlouho, než ji také odstraní.

Autor: Lukáš Drahozal

Zdroj: gizmochina.com

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hodnocení: 0

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *