iPhone 15 je za dveřmi. Známe pravděpodobné datum jeho velkolepého odhalení  

iPhone 15
Autor: Lukas Gehrer / Zdroj: Pixabay

Nedávno se objevila řada nových zpráv o řadě iPhonů pro rok 2023, které naznačují jejich specifikace a funkce. Nyní se však zdá, že uniklo i datum uvedení řady iPhone 15 na trh. Nové vlajkové telefony by mohly být uvedeny na trh příští měsíc, takže zde jsou všechny podrobnosti.

Apple iPhone řady 15 – Datum uvedení na trh

Zatímco původní zprávy tvrdily, že cupertinský gigant uvedení na trh odloží, nová zpráva naznačuje pravý opak. Nová zpráva zjistila, že mobilní operátoři v USA žádají zaměstnance, aby si 13. září nebrali dovolené kvůli významnému oznámení chytrého telefonu. Dotyčný model nebyl konkrétně zmíněn, ale je pravděpodobné, že se jedná o nové iPhony, protože to odpovídá každoročnímu časovému harmonogramu uvádění produktů společnosti Apple na trh.Mějte na paměti, že v tuto chvíli se stále jedná pouze o spekulaci a nejedná se o potvrzenou zprávu. Nedávno se objevily zvěsti, že společnost možná odloží uvedení na trh kvůli problémům s výrobou vyšší třídy iPhonu 15 Pro a iPhonu 15 Pro Max. Jiná zpráva však tvrdí, že uvedení na trh bude přesto včas v září.

Pokud jde o další zařízení, řada iPhone 15 zahrnuje čtyři modely, a to iPhone 15, iPhone 15 Plus, iPhone 15 Pro a iPhone 15 Pro Max. Telefony iPhone 15 budou údajně oproti svým předchůdcům vybaveny vylepšeními spolu s některými designovými změnami, jako je programovatelné tlačítko Action, které nahradí přepínač ztlumení zvuku.

Podle zvěstí dostane iPhone 15 nový design s mírně zakřivenými hranami a tenčími rámečky kolem displeje. Všechny čtyři nové modely budou vybaveny technologií Dynamic Island a USB-C místo Lightning. U modelů Pro se očekává, že Apple nahradí rám z nerezové oceli novým rámem z titanu.

Zatímco iPhone 15 a 15 Plus budou poháněny čipem A16 Bionic, který se nachází v iPhonu 14 Pro, iPhone 15 Pro a 15 Pro Max budou spoléhat na nový čip A17. Exkluzivně u většího modelu Pro přidá Apple nový periskopový objektiv pro lepší optický zoom.

Autor: Lukáš Drahozal

Zdroj: 9to5mac.com

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hodnocení: 1

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *