iPhone 15 Pro okopíruje od konkurence nečekaný designový prvek

iPhone 15
MacBook s iPhonem / Autor: Kropekk_pl / Zdroj: Pixabay

Dnešní průmysl chytrých telefonů se pořád vyvíjí. V posledních letech to bylo tak, že všechny společnosti vyrábějící telefony s Androidem přistoupili k displeji bez rámečků, zatímco Apple ne. Ten má v porovnání s jinými vlajkami dodnes nevzhledné a tlusté rámečky, ale to by se příští rok mohlo změnit. Sice iPhone 14 Pro přišel s dynamickým ostrovem, ale pořád v porovnání s takovým Samsungem nebo Huaweiem to není nic moc. A to přes inovativnost amerického giganta navzdory. Nicméně, podle posledních zpráv přijde nová generace iPhonů se zakřiveným displejem.

S takovouto zprávou přišel kanál známý jako ShrimpApplePro, který uvedl, že displeje modelů iPhone 15 Pro a iPhone 15 Pro Max budu mít podobný design jako mají hodinky Apple Watch. To sice znamená, že se nedočkáme agresivních křivek jako u starých telefonů Samsung Galaxy Edge, ale aspoň budou nové modely od Applu mít efekt 2,5D skla, který je běžnou součástí některých řad telefonů s Androidem. v úniku stojí, že telefony budou mít ploché displeje a okraje zakřivené. Každopádně se bude pořád jednat o bezrámečkový displej.


Nenechte si ujít:


Je možné, že iPhone 15 a iPhone 15 Plus budou mít stejný efekt 2,5D skla, ale to ještě není jisté. Navíc ale budou mít velké rámečky ještě z řady iPhone 14, takže je otázkou, jak ten efekt bude působit na nich. Nakonec uživatel dodal, že si všechny modely zachovají stejnou velikost displeje jako mají současné modely.

Vlastně neexistuje moc důvodů, proč bychom danému uživateli neměli věřit. V minulém roce byl mezi prvními, který sdílel titanový rám se zakřivenými zadními hranami pro model iPhone 15 Pro. Má dobré výsledky o iPhonech a jeho úniky v současnosti dávají smysl.

V příštím roce všechny modely řady iPhone 15 přijdou s dynamickým ostrovem. Rozdíly mezi jednotlivými modely by měly být menší, ale pořád budou. Tyto změny by řadu iPhone 15 měly udělat atraktivnějšími.

Autor: Adam Vilkus

Zdroj: gizchina.com

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hodnocení: 0

Zatím nehodnoceno.

Štítky:, ,

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *