Je to definitivní. Řada Huawei Mate 50 dorazí s procesory Snapdragon

Huawei Mate 50
Série Huawei Mate 50 / Zdroj fotografie: RODENT950 (se svolením)

Před pár dny jsem vám psal o tom, že model Huawei Mate 50 RS dorazí bez čipů Kirin, ale v té době jsme ještě nevěděli, že to nebude jenom on. Původní domněnky počítaly s tím, že ostatní zařízení řady Mate 50 by mohly dostat Kirin 9000S, ale to už zjevně není pravda. Podle předchozích zpráv se řady Mate 50 dočkáme na začátku nebo v polovině září. Je to dlouho očekávaná událost, která nenechává jednoho uživatele v klidu.

Ačkoli zprávy o chybějícím čipu nejsou oficiální, tak jim můžeme věřit. Již delší dobu se proslýchalo, že Huawei nemá čipy Kirin na skladu, a teď se to jen potvrdilo. Nejdříve bychom se měli dočkat vlajkového čipu Kirin až příští rok. Když víme, že řada Mate 50 nebude mít Kirin, tak je jasné, že bude mít Qualcomm Snapdragon, který bude zcela exkluzivní pro Huawei, jelikož bude mít pouze 4G připojení. Na základě posledních informací víme, že zařízení v řadě Mate 50 budou hned tři – Mate 50, Mate 50 Pro a Mate 50 RS Porsche Design. Dokonce jsme se dočkali i toho, jak by měla pravděpodobná zařízení vypadat.


Nenechte si ujít:


V souladu s ostatními smartphony budou mít i ty nejnovější HarmonyOS 3.0, které se začíná těšit velké oblibě. Jde totiž o náhražku Androidu, na který se už Huawei nechce spoléhat, kdyby se náhodou sankce začaly dotýkat i něj.

Víme, že Huawei Mate 50 Pro bude mít vysoce zabezpečené rozpoznávání obličeje a bohatší funkce. Logo společnosti Leica nahradí logo Huawei, protože společnost Huawei v nadcházejícím zařízení uvede svoje nejnovější Huawei XMAGE. Nová značka je novinkou pro fotoaparáty, která slibuje zlepšení ve všech aspektech od optického systému až po zpracování obrazu, což spotřebiteli umožní pořídit nádherné fotografie kdykoli a kdekoli.

Já osobně jsem na novou technologii zvědavý a věřím tomu, že nejsem jediný. A co vy? Zajímá vás, co Huawei vymyslí? Dejte mi to vědět do komentářů.

Autor: Adam Vilkus

Zdroj: gizchina.com

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hodnocení: 0

Zatím nehodnoceno.

Štítky:, ,

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *