Je to definitivní. Samsung oficiálně potvrdil zrušení řady Galaxy Note

Samsung galaxy Note
Autor fotografie: Pexels / Zdroj fotografie: Pixabay

Vedoucí mobilní divize společnosti Samsung nedávno potvrdil, že společnost neplánuje znovu uvést na trh řadu smartphonů Galaxy Note. Společnost však bude udržovat odkaz řady Note stále naživu, jak již víme. Bude to dělat s novými modely Galaxy S Ultra uváděnými na trh každoročně.

Objevilo se několik spekulací, že Samsung ukončí výrobu řady Note. Společnost však ohledně zpráv doposud mlčela. Když Samsung Galaxy S21 Ultra pdostal podporu S-Pen, bylo zřejmé, že klasická řada Note se už nevrátí.

Populární technologický blogger @UniverseIce uvedl, že za společnost Samsung TM Roh v nedávném rozhovoru tvrdil, že „Galaxy Note přijde ve formě S Ultra každý rok od letošního roku“. Poslední řadou smartphonů Galaxy Note byl Note 20, vydaný v srpnu 2020. V roce 2021 nebyl žádný nový Note představen a letos Samsung proměnil Galaxy S22 Ultra na duchovního nástupce své třídy Galaxy Note.Samsung Galaxy S Ultra nahradí řadu Note

Je pravda, že Galaxy S22 Ultra odvedl skvělou práci, když zaplnil prázdnotu, která zůstala po zrušení série Galaxy Note. Dává tedy smysl, že Samsung chce udržet S Ultra v tomto duchu, který tu zůstal po řadě Note. I když je klasická přezdívka „Note“ pryč, tak fanoušci stylusu S-Pen mohou stále získat to nejlepší z hardwaru.

Fanoušci Samsungu očekávají, že společnost představí svou další vlajkovou loď s S-Pen, Galaxy S23 Ultra v Q1 2023. Jihokorejský výrobce také uvede Samsung Galaxy S23 a Galaxy S23 Plus, které oba údajně tento stylus nepodporují. Prozatím na veřejnost proniklo několik renderů řady Galaxy S23 Ultra. Z renderů je zatím patrné, že bude toto zařízení používat zakřivenou obrazovku s úzkými černými okraji. Poměr obrazovky k tělu tohoto smartphonu bude údajně velmi vysoký díky ultratenkým rámečkům.

Autor: Lukáš Drahozal

Zdroj: gizchina.com

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hodnocení: 0

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *