Datum vydání GTA VI, údajné úniky map a další klíčové informace

GTA VI
Autor: Victoria_Borodinova / Zdroj: Pixabay

GTA V už 10 let tvaruje herní svět a jeho popularita stále neutichá. Přes veškerý úspěch tohoto herního dílu, tak fanoušci z celého světa čekají na datum vydání GTA VI. Vzhledem k úspěchu se očekává, že další verze GTA bude ještě více fascinující. Za posledních 10 let budeme těžko hledat hru, která by vyvolala u herní komunity takový poprask jako právě GTA V.

Nová verze bude jistě zábavnější, protože nás čeká samozřejmě kradení aut, loupeže a další kriminální aktivity v novějším kabátě celé této herní série. Tento článek bude takový menší přehled a zároveň se podíváme, co všechno už víme.

Datum vydání GTA VI: Kdy vyjde GTA VI?

Společnost Rockstar Games datum vydání GTA VI veřejně neoznámila, ale existuje náznak, že tato hra je ve vývoji již téměř pět až šest let. Některé úniky nám říkají, že hra je bohužel stále v rané fázi vývoje, protože jí chybí některé zásadní prvky. Těžko říci, zda tomu tak skutečně je, když vezmeme v potaz, že několik tisíc lidí na této hře už pracuje nepřetržitě kolem šesti let. Vzhledem k předchozím několika spekulacím můžeme datum vydání GTA VI očekávat někdy v příštím roce.

Existuje vyšší pravděpodobnost, že hra vyjde v příštím roce o prázdninách. Bývá zvykem, že Rockstar v letošním roce odhalí trailer a hra vyjde příští rok. Bylo tomu i tak v případě GTA V a například RD 2. Vždy byl mezi odhalením traileru a vydáním hry jeden rok. Odborníci z oboru se však domnívají, že Rockstar Games ji možná odloží až na rok 2026. Prozatím nemáme k dispozici žádné oficiální datum.


Nenechte si ujít:


Proč u GTA VI trvá vývoj tak dlouho?

GTA V je tu s námi už 10 let a od té doby nebylo oficiálně oznámeno, že se na hře pracuje, ani datum vydání. GTA V bylo dosud největší hrou společnosti a během nedávných pokusů o hackerské útoky na servery společnosti zůstává tato hra v bezpečí.

Mezitím je GTA Online další senzací od Rockstar Games, která dosahuje nejvyšších úspěchů. Online verze obvykle dostává více aktualizací než standardní verze. Z tohoto důvodu se v ní objevují i další novinky. Je tedy bezpečnější. GTA VI má širší záběr, proto je na dokončení vývoje prvků potřeba více času.

Šuškanda na sociálních sítích o možném úniku map GTA:

Na internetu se nyní objevily nejnovější rozsáhlé úniky map z Vice City. Společnost však oficiálně nepotvrdila, kde se pokračování Grand Theft Auto odehrávat. Některé zvěsti hovoří o tom, že lokací bude floridské Vice City a jeho okolí.

Na Redditu se o uniklé mapě hodně diskutovalo. Při bližším pohledu na mapu je jasné, že se díváme na Vice City. Na levé větší mapě si můžeme vpravo ve spodní části všimnou jasné části mapy z GTA: Vice City, které spatřilo světlo světa v roce 2002.

Myslíte si, že je únik skutečně pravdivý a dostala se na veřejnost mapa této legendární herní série?

Autor: Lukáš Drahozal

Zdroj: reddit.com, sportskeeda.com

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hodnocení: 0

Zatím nehodnoceno.

Štítky:, , ,

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *