Je tohle skutečný svět? Nové Call of Duty zmátlo lidi po celém světě. Většina nepoznala, že se jedná o počítačovou hru

Call of Duty
Zdroj: Activision

Je to už pár dní, kdy vyšla nejnovější hra Call of Duty Modern Warfare II. Hlavní recenzenti už pochválili její příběh a režim kampaně, ale všichni mluví o „neuvěřitelně“ realistické grafice. Tohle tu údajně ještě nebylo.

Hra Modern Warfare II má nejlepší prodeje v celé historii této herní série. Popravdě není divu, první uniklé záběry z nejnovějšího dílu série Call of Duty už stihly fanoušky pobláznit díky své dechberoucí grafice. Virální záběry z herní úrovně Amsterdam sdílel na Twitteru Juan Buis, který vyzdvihl „neuvěřitelnou“ úroveň detailů a uvedl, že „skoro nemůže uvěřit, že je to videohra“.

Fanoušci této dlouholeté série stříleček, ale i nehráči, jsou ze záběrů nadšeni. „Trvalo mi dobrých 20 sekund, než jsem si uvědomil, že je to animace,“ řekl @par_ham. Další uživatel Twitteru, @fransvh, uvedl: „Jako 3D umělec žijící v Amsterdamu jsem se musel podívat dvakrát, abych zjistil, že se jedná o hru. Pouze lidé vypadají „uměle“, ale u zbytku jsem hluboce ohromen.“


Nenechte si ujít:


Hráči, kteří mají oči na stopkách, přesto poukázali na některé nedostatky, které společnost Activision ve své předělávce amsterdamské ulice má. „Vadí mi jedna věc: v dohledu není ani jeden cyklista,“ napsal uživatel Twitteru Pedro Marques s odkazem na amsterdamské silnice plné kol.

Jeden z nich dokonce uvedl: „Proč se lidé ve videohrách stále pohybují tak nešikovně? To je v tuhle chvíli nejzřetelnější prozrazení, že jde o hru.“ Aby zdůraznil, jak realistická je grafika ve hře, vydal se jeden z obyvatel Amsterdamu na úplně stejné místo ve skutečnosti a sdílel z něj video.

Modern Warfare II je pokračování rebootu Call of Duty: Modern Warfare z roku 2019, které sleduje speciální operační jednotku Task Force 141. Do kampaně přidává řadu nových prvků včetně vylepšené umělé inteligence, kooperace, nových herních prvků a řady nových herních režimů.

Fanoušci free-to-play režimu Battle Royale, Call of Duty Warzone, se dočkají také Warzone 2.0, vylepšeného pokračování oblíbené online hry pro více hráčů. Bude obsahovat více nepřátel s umělou inteligencí a také mapu s pouštní tématikou.

Autor: Lukáš Drahozal

Zdroj: dailystar.co.uk/

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hodnocení: 0

Zatím nehodnoceno.

3 komentářů

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *