Jedná se o nový trend? Na TikToku jsou všude nahé ženy. Správci nestíhají videa blokovat

spotify
TikTok na telefonu / Autor fotografie: Antonbe / Zdroj fotografie: Pixabay

O TikToku jsme vám přinesli již mnoho informací, ale ty asi nikdy nebyly tak pikantní jako budou dnes, jelikož se na TikToku rozšířil nový trend, ve kterém ženy povětšinou ukazují svá nahá ňadra či dokonce celé tělo. Ačkoli se tento trend může zdát nevinný oproti těm z minulosti, kdy lidé při jejich plnění zemřeli, tak i tento nemusí být úplně v pořádku, což je špatně.

TikTok je v tuto chvíli přehlcen nahými těly žen, takže některá videa blokuje až po několika desítkách hodinách či dnech. To není v pořádku v tom směru, že například někdo zveřejní nahé tělo své ex přítelkyně, která pak může v životě zažít velkou újmu. Tímto tedy chceme říct, že tento trend nikterak neschvalujeme a zastáváme ten názor, že by měl co nejdříve skončit.

Všechno začalo před pár dny, kdy se na TikTok dostala fotka v podobě ženského volejbalového týmu z Wisconsinu. Všechny ženy na ní mají obnažená prsa, takže člověk v tomto směru vidí opravdu vše. Netrvalo dlouho a k první fotce se přidala i druhá. Ostatní influencerky viděly, že videa s nahými fotkami slavila velký úspěch, a tak se rozhodly, že se přidají. Je otázkou, proč TikTok fotku volejbalistek nezablokoval hned, protože mechanismy na to má, ale dá se předpokládat, že to bylo díky nápisu v popisu videa „FAKE BODY!!!!“. To v překladu znamená „UMĚLÉ TĚLO!!!!“ a systém to mohl vyhodnotit jako nějaké figuríny.

To se ukázalo jako zásadní chyba a selhání systému, která spustila obří vlnu pornografických obrázků se vším všudy. Během tohoto trendu se můžete setkat nejenom s nahými ženami, ale i souložícími zvířaty či dokonce lidmi. Zní to opravdu neuvěřitelně vzhledem k tomu, že původně byl TikTok pouze aplikací, na které se tancovalo. Taková sprostá videa můžou mít vliv především na děti, které čínskou platformu využívají nejvíce.

Co na tento trend říkáte vy? Přijde vám v pořádku, že lidé i TikTok s jeho algoritmem takto zneužili? Dejte mi to vědět do komentářů.

Autor: Adam Vilkus

Zdroj: svethuawei.eu

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hodnocení: 0

Zatím nehodnoceno.

Štítky:, ,

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *