Jsme zase o krok blíže uvedení tabletu Samsung Galaxy Tab S9

Galaxy
Autor: SCREEN POST / Zdroj: Pexels

Samsung nechce zahálet v žádném odvětví, takže má v plánu představit přímého rivala pro Apple iPad Pro. Galaxy Tab S9 by měl být nejprémiovějším tabletem jihokorejské společnosti pro rok 2023. A ihned očekáváme, že bude mít špičkové funkce. Oficiální vydání nám zatím není známo, ale certifikace amerického FCC naznačuje, že by k němu mohlo dojít brzy.

Certifikace byla sdílena leakerem s přezdívkou Snoopytech. Na obrázku můžeme vidět, že stránka FCC nového tabletu ještě není úplně aktivní, ale stejně na ní můžeme najít jedno hodnocení SAR. Samotný seznam na webu není ničím zajímavým, ale odhaluje nám to, že tablet bude brzy uveden na různé trhy. Zařízení bude pravděpodobně odhaleno v červenci společně s telefony, jako jsou Samsung Galaxy Z Flip a Samsung Galaxy Z Fold, které mají rovněž útočit ve svých kategoriích na nejvyšší příčky. Samotná akce ponese název Galaxy Unpacked a bude se konat v Jižní Koreji v Soulu. Bude to jedna ze dvou největších akcí jihokorejské společnosti za tento rok. Ta první se konala již v lednu s tím, že na ní byla představena vlajková řada telefonů Galaxy S24.

Galaxy nabídne malou revoluci

Nový tablet by mohl mít stejný základ jako Tab S9 a Tab S9+, který bude zlatou střední cestou mezi základním a nejlepším modelem. Všechna tři zařízení bude pohánět Snapdragon 8 Gen 2. Galaxy Tab S9+ bude disponovat 12,4palcovým Super AMOLED displejem s obnovovací frekvencí 120 Hz. Model Ultra by měl zase dostat 14,6palcový displej AMOLED displej, se kterým přišel už Tab S8 Ultra.

Snaha Samsungu o to být nejlepším není vůbec překvapivá. Na trhu s tablety není ani zdaleka tak velká konkurence jako na trhu s telefony. Pro jihokorejskou společnost je to něco jiného, kdy je jí největším konkurentem Apple s jeho iPady, které jsou oblíbené především u studentů pro jeho dobré učební schopnosti. Tablety svůj největší boom zažily během pandemie, která postihla celý svět.

Autor: Adam Vilkus

Zdroj: gizmochina.com

Průměrné hodnocení 4 / 5. Počet hodnocení: 1

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *