Samsung představí své nové skládací telefony dříve než obvykle

Samsung
Skládací telefony od Samsungu / Zdroj fotografie: Samsung

Samsung je králem mezi telefony s Androidy. Dlouhodobě se mu daří na globálním trhu, kde těžko hledá nějakého vyzyvatele. Nejblíže mu byl Huawei, ale ten byl utnut vládou exprezidenta Spojených států Donalda Trumpa. Všeobecně je jihokorejský gigant docela nezávislý minimálně v oblasti procesorů, displejů a fotoaparátů.

To vše si vyrábí sám, a tak se nemůžeme divit tomu, že jeho produkty disponují opravdu velkou kvalitou. Tu bude chtít předvést i na letošní konferenci, která se výjimečně uskuteční už v červenci v Jižní Koreji, jak nám Samsung potvrdil. Na ní bychom se měli dočkat mobilních telefonů, chytrých hodinek a dalších nositelných zařízení. Bohužel ještě neznáme přesné datum uvedení, ale můžeme očekávat, že se ho brzy dozvíme. V rámci mobilních telefonů dorazí nová řada skládacích smartphonů Galaxy Z Flip a Z Fold.

TM Roh, prezident a vedoucí divize Mobile Experience společnosti Samsung, uvedl: „Divize skládacích zařízení ztělesňuje filozofii společnosti Samsung poskytovat průlomové inovace, které posouvají hranice a mění budoucnost zážitků s telefony. Galaxy Unpacked v Soulu má velký význam, protože je to město, které se stalo důležitým místem pro inovace a kulturu.“

Konference Samsung Galaxy Unpacked je přehlídkou nejnovějších zařízení společnosti. Akce je obvykle dvakrát ročně s tím, že jedna se koná v lednu a druhá v srpnu. Na lednové konferenci má vždy hlavní slovo řada Galaxy S, zatímco na srpnové konferenci mají slovo řady Galaxy Z Flip a Z Fold. Akce je zpravidla velkou show, na které se uvádí i další doplňky, jako jsou sluchátka nebo chytré hodinky.

V tuto chvíli není jasné, proč Samsung přehodil konferenci ze srpna na červenec. Nicméně podle SamMobile Samsung bude i tak docela pozdě, protože by měla být někdy v termínu 25. až 27 července. Podle webu 91mobiles Samsung uvede obě řady skládacích telefonů, hodinky Galaxy Watch 5 a prémiová sluchátka Galaxy Buds 2 Pro. Můžeme očekávat, že příchod nových telefonů bude velkolepý s tím, že si je uživatelé ihned zamilují. Jihokorejský gigant vede na většině trzích se skládacími telefony, a tak se dá očekávat, že u uživatelů budou ihned populární.

Autor: Adam Vilkus

Zdroj: gizchina.com, 91mobiles.com

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hodnocení: 1

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *