Konečně! HUAWEI GT 3 Pro budou poskytovat monitorování EKG a krevního tlaku na lékařské úrovni

HUAWEI GT 3 Pro
Zdroj fotografie: Huawei

Společnost Huawei získala pro svou zcela novou aplikaci HUAWEI ECG, kterou disponují chytré hodinky WATCH GT 3 Pro, certifikaci CE. Spotřebitelé v Evropě, kteří používají funkci EKG na svých chytrých hodinkách HUAWEI WATCH GT 3 Pro, budou schopni provádět měření elektrokardiogramu svého srdce na lékařské úrovni, což jim umožní pohodlně sledovat jejich srdeční rytmus a proaktivně řešit jakýkoliv problém a potenciální zdravotní rizika. Díky této certifikaci CE získala aplikace HUAWEI ECG kvalifikaci pro přístup na trh 33 evropských zemí.

První chytré hodinky s certifikací CE

Vysoce výkonný modul EKG snímače u hodinek HUAWEI WATCH GT 3 Pro byl vyvinut s cílem pomoci uživatelům  získávat informace o svém zdraví a dokáže zachytit analýzu sinusového rytmu a fibrilaci síní uživatelů v reálném čase. Kromě mnoha dalších zdravotních problémů může tato funkce pomoci uživatelům identifikovat nepravidelné srdeční rytmy. Proces měření je snadný a pohodlný, na dobu 30 sekund se dotknete elektrody na boku zařízení a výsledky se objeví na displeji hodinek v reálném čase.A co víc, špičkové PPG senzory chytrých hodinek umožňují uživatelům screening arteriosklerózy, zatímco přizpůsobené zdravotní tipy poradí, jak mohou dále zlepšit své kardiovaskulární zdraví.

HUAWEI GT 3 Pro
(Watch GT 3 Pro – režim potápění) / Zdroj fotografie: Huawei

Sledování srdečního tepu 24/7

Nová a vylepšená technologie elektrod WATCH GT 3 Pro zajišťuje, že je sběr signálu elektrokardiogramu přesnější a citlivější. Tato špičková funkce EKG, sestávající se z monitoru srdečního tepu TruSeen™ 5.0+ od HUAWEI a elektrod potažených PVD na zakřiveném průhledném neokrystalickém zadním krytu, dokáže rozmístit osm fotoelektrických senzorů v prstencové formaci, zachycovat vylepšené signály a odfiltrovat rušení, aby uživatelům poskytla výsledky v reálném čase. Díky této pokročilé technologii sledování zdraví mohou uživatelé hodinek HUAWEI WATCH GT 3 Pro monitorovat svůj srdeční tep 24 hodin a mohou dostávat okamžitá upozornění v reálném čase, kdykoli se jejich srdce vychýlí ze svého normálního rytmu.Tento nově certifikovaný monitor EKG není jedinou funkcí sledování zdraví, kterou se nové WATCH GT 3 Pro mohou pochlubit. Hodinky WATCH GT 3 Pro, které jsou schopny monitorovat úrovně SpO2 a jsou vybaveny monitorem srdečního tepu TruSeen™ 5.0+ od Huawei, zahrnují také monitorování spánku HUAWEI TruSleep™ 2.0 i neustále připravený monitor stresu a mnoho dalších funkcí, které pomohou při sledování vašeho zdravotního stavu.

Autor: Lukáš Drahozal

Zdroj: Svět Huawei, gsmarena.com

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hodnocení: 1

Zatím nehodnoceno.

Jeden komentář

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *