Nové hodinky od Huawei jsou zase blíže k uvedení na trh

Huawei
Zdroj: Huawei

Huawei tento měsíc bude štědrý, protože nám představí hned několik nových produktů, včetně smartphonů, hodinek či notebooku. Poměrně blízko uvedení na trh jsou zřejmě hodinky Huawei Watch Fit 3, o kterých jsme vás informovali v posledních dnech.

S největší pravděpodobností půjde o nástupce modelu Watch Fit 2, který mnohým uživatelům připomíná spíš chytrý náramek než hodinky. Nové zařízení se ukázalo v malajské certifikační platformě SIRIM, což naznačuje, že se ho již brzy můžeme dočkat na globálním trhu. Malajsie je zemí, kde má spoustu produktů společnosti Huawei svou premiéru, a tak tato informace není moc překvapivá.

Nadcházející hodinky se už objevily na více certifikačních platformách v několika zemích. Například v Indonésii a také v Číně. V předchozích výpisech měly označení SLO-B19 s tím, že nejinak tomu je i v malajské certifikační službě SIRIM. Na základě toho, co zatím víme, je jisté, že hodinky budou podporovat připojení Bluetooth, zobrazovat upozornění, sledovat vaše fyzické aktivity a mít úložiště na písničky. Bohužel nevíme, kolik toho místa bude. Předpokládáme, že čím blíže uvedení budeme, tak tím více informací budeme mít.

Specifikace Huawei Watch Fit 2

Huawei Watch Fit 2 se vyznačovaly velkým 1,74palcovým AMOLED displejem, podporou 97 cvičebních režimů, sledováním zdraví, které zahrnuje sledování tepové frekvence, kyslíku v krvi nebo stresu. Zařízení poskytovalo až 10denní výdrž baterie s možnostmi různých připojení, jako je WiFi či Bluetooth 5.2. Dalším příjemným bodem hodinek byly pásky, které uživateli ideálně sedly na ruku. A na konec jste se ani nemuseli bát vody, protože hodinky disponovaly voděodolností 5 ATM.

Vylepšení v rámci Watch Fit 3 může zahrnovat snad všechny oblasti, tak uvidíme, s čím Huawei přijde, ale něco nám říká, že to bude velké. Watch Fit 2 byly představeny už před dvěma lety s tím, že za 2 roky se toho změnilo, a to především na trhu s technologiemi, které se zlepšují v jednom kuse.

Autor: Adam Vilkus

Zdroj: gizmochina.com, huaweicentral.com

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hodnocení: 1

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *